Sám doma 2: Ztracen v New Yorku (1992)

Téměř stejné jako první díl, jen o špetku horší. Na druhou stranu k lepšímu, spousta známých herců v malých roličkách, v té době téměř neznámých. Např. výtečný magor Rop Schneider.

Útěk ze Sibiře (2010)

Film jako takový docela ušel. Ale nebýt takového skvělého hereckého obsazení a nádherných přírodních exteriérů, film by zřejmě u mnohých pohořel. Pro mě jednoznačně je mnohém lepší film Bílé peklo. Tady je vidět že to dělal Hollywood.

Rudý baron (2008)

Po dlouhé době slušný válečný film z první světové války. Kvalitní děj, efekty průměrné, herecké obsazení mohlo být lepší. Takových filmů z 1. sv. války a hlavně o letcích by mohlo být daleko víc.

Peklo s princeznou (2009)

Docela povedená pohádka, s dobrým obsazením a s vtipným dějem. Samozřejmě se Zdeňkem Troškou se to nedá srovnávat. To je mistr pohádek. Takových pohádek by mělo být daleko víc ale bohužel točí se jedna kravina za druhou.

Mandolína kapitána Corelliho (2001)

I ve válce zmítaném ráji je místo pro vznik lásky dvou rozdílných lidí. Výborní herci, hlavně Nicolas Cage nemá chybu. A hlavně na nádhernou panenskou přírodu Řecka se dá dívat hodiny.

Loudilové (2009)

Úžasné, tak si představuji ráj:-))

Tři bratři (2014)

Zatím jedna s nejhorších pohádek co jsem zatím vyděl. Jedna hvězda za Zdeňka Svěráka jako vypravěče. Jinak kravina, trapné a ohrané písničky od Uhlíře, a ještě ten s fetlý vlk. To už je lepší co se týče efektů pohádka za Humny je drak. Na dnešní dobu hrůza. Škoda vyhozených peněz. Ještě že máme mistra na pohádky pana Trošku.

Domino (2005)

Co dodat, režie Tony Scott.

Labutí princezna (1994)

Jedna s nejkrásnějších klasických starších animovaných pohádek.