Letopisy Narnie: Princ Kaspian (2008)

Pěkné ale na jedničku prostě nemá. Umě pouze tři hvězdičky škoda, možná trojka bude lepší.

Kopačky (2008)

Sice ze života ale slabé. čekal jsem víc ale nedočkal se.

Hancock (2008)

Jde vydět že Herec s velkým H jako je Will Smith, zahraje opravdu vše přes apokaliptickou senzaci Já, legenda nebo výborné drame štěstí na dosah. Je tady neohrožený Hancock. 99%

Podivní (2010)

Není co dodat.

BloodRayne (2005)

Jde vydět že filmy podle pc her moc šancí na úspěch nemají, i když mají dobré nápady třeba Uwe Boll který na točil zmíněnou BloodRayne nebo FarCry.Kdy by to mu dal více času a netočil jednu kravinu za druhou mohl by to být docela slušné filmy.

Bathory (2008) odpad!

Hnus Jakubisko by se měl naučit točit filmy nebo jít spátky do školy. Za ty prachy co to stálo mohl Z. Troška udělat megahit (který to měl původně točit).

Neuvěřitelný Hulk (2008)

Obvykle bývá dvojka děs a hrůza ale u Hulka to neplatí. Stějně dobrá neli lepší jak jednička. Tady Hulk už vypadá jak člověk a né jak formelák od Lucie postrach ulice. Jde vydět když se chce jde všechno i dobré pokračování.

Zapomenutý ostrov (2008)

Nuda nuda a ještě jednou nuda. Co mě potěšilo tak akorát pěkné scenérie tropického ostrova. Jde vydět že i Jodie Foster umí hrát v kravinách. škoda

Akta X: Chci uvěřit (2008)

Hodně slabé, první díl byl ve všem lepší. To to nemělo ten správný šmrnc, na jedničku prostě nemá. Filmaři asi nevěděli co do druhého dílu vymislet. Umě rozhodně nezabodovali. Dávam dvě hvězdičky za snahu.