Policajt v Beverly Hills (1984)

Nestárnoucí klenot mezi akčními komediemi. S výborným Eddiem Murphyem, patří tento film do zlaté éry filmy. Bohužel musím dát o jednu hvězdu míň za prominutím toho to výrazu za s kurvený český nový dabing. Když jsem si toto nové dvd pustil, hned po pár minutách filmu, jsem měl chuť film vyhodit. Dnes se snad dá zprznit už cokoliv, i výborně udělaný starý český dabing.

Devátá brána (1999)

Slušný film ale spíš thriller než horor, mohlo by tam být více tajemna a více lekavých scén, jinak výborná atmosféra a výtečný Johnny Depp.

Báječná léta pod psa (1997)

Česká kravinka která docela ujde. Takových filmů o pravdě minulého režimu je málo. Film s výborným hlavním obsazením.

Kobra (1986)

Poctivá klasika z 80. let a klasik Stallone.

22 Jump Street (2014)

Málo se stává že druhý díl je lepší nebo stejně dobrý jak první. V tomto případě je dvojka stejně hustá jak jednička. Tato dvojka "vysokoškoláků" a jejich hlášky nemají chybu. Doufám že trojka bude v tomto tempu pokračovat.

Tučňáci z Madagaskaru (2014)

Docela zklamání, čekal jsem od toho daleko víc. Nebýt pár vtipných scén, hlášek a Deva tak by to byla totální nuda. Nejvíc ubohé jsou severáci . Lední medvěd, čokl, sova a tuleň, řídí tajnou organizaci jak směšné a ubohé, ha ha ha. To Madagaskar je mnohem a mnohem lepší. Doufám že další díl už nebude.

Polární expres (2004)

Jeden s nejlepších animovaných filmů co jsem zatím vyděl, dech beroucí animace, s výbornou hudbou. Tom Hanks je famózní, i když pouze digitální. Jedna chybka přece se našla a to, americký symbol vánoc teta Coca-Cola reklamní symbol vánoc, a to po buchaný dědek santa claus:-). Jinak film nemá chybu.

Princ Egyptský (1998)

Velice pěkně udělaná animovaná pohádka. Byla by ještě pěknější kdy by tam tak trapně nezpívaly a nebylo tam tolik pojmů křesťanství a bible, myslím si že by lidem měli přestat vnucovat tako lživé pojmy a kor pro ty nejmenší.

Zlodějka knih (2013)

Pěkně dojemně natočený snímek z druhé svět. války. Výborní herci a krásným hudebním doprovodem. Jinak film celkově ušel i když tam mohlo být drobátko více scén s války.

Slepičí úlet (2000)

Docela slušný animák, s nezvyklou ruční animací.