Madagaskar 3 (2012)

Afro Cirkus. Pecka. Jeden z nej. animáků co jsem vyděl. Můžu s klidem říct že téměř lepší než jednička.

Velká vánoční jízda (2011)

Další animák se santa clausem který vymývá naším děckám hlavu nějakým bachratým vousatým dědou, který byl původně jenom reklamou na jistý nápoj. Ale na druhou stranu je to svižné, vtipné a pěkně udělané. Rozhodně pěknější než kravina Legendární parta.

Univerzita pro příšerky (2013)

Musím říct že málo kdy je druhý díl stejně dobrý popřípadě lepší než první. Zvedam oba palce.

jOBS (2013)

Těšil jsem se na film, který bude mapovat celý život muže který změnil elektronický svět k lepšímu. Místo toho jsem koupil dvd s pouze ořezaným životem Steva Jobse, škoda že režisér neumí natočit výpravné drama. Jinak film ujde.

Pot a krev (2013)

Velký režisér Michael Bay nám šlápnul vedle. Jeho nový počin mě docela zklamal. Stejně tak dopadl i Michael Mann se svým Miami Vice. Michaele vrať se k plecháčům to má aspoň kvality filmu.

Sezóna zabíjení (2013)

První velká radost že dvě legendy stříbrného plátna se objeví v jednom filmu a půjdou si po krku mě velice nadchla. Ovšem po koupi a zhlédnutí jsem byl velice zklamán. To co natočili je ubohé béčko které bohužel nezachránili ani takové hvězdy. Obrovské zklamání a mrhání talentu.

Vendeta (2011)

Typický béčkový akční thriller, s klasickým filmovým dějem který už byl několikrát s filmován. V tom to případě to zachránil skvělý Nicolas Cage. Jinak by film byl minimálně o třídu horší.

Osamělý jezdec (2013)

Nechápu to nízké hodnocení, zřejmě samí kulturní barbaři jsou zde registrováni. Můžu s klidem říct že Osamělý jezdec nemá chybu, rozhodně lepší než taková polokravina jaká je třeba Piráti z karibiku 4. Rozhodně doufám o natočení dvojky.

Světová válka Z (2013)

Neuvěřitelné!!! Velmi reálná blízká budoucnost.