Kdyby byly ryby (2014) (TV film)

Češi asi fakt už neumějí točit pohádky, zlatá éra pohádek už dávno vyhasla. Kdo ještě sem tam, objeví jiskřičku naděje je pan Troška.// viděl na DVD: 23%

Steve Jobs (2015)

Jobs, možná (malý)? génius ale velký vůl. Nechápu jak si někdo, může něco (telefon, tablet, monitor....) koupit z ožraným jablkem. :-) Jinak film, nuda a zklamání. První film s jOBSEM o mnoho lepší!!! Škoda vyhozených peněz.// viděl DVD: 26%

Zootropolis: Město zvířat (2016)

Opět, další povedená Disneyovka. Vtipná, zábavná a dobře natočená.// viděl na DVD: 72%

Pan (2015)

Docela slušné ale na Hooka od Spielberga to nemá. Jinak Jackman jako záporák je hustý.// viděl na DVD: 58%

Velké oči (2014)

Zatím asi nejslabší film Tima Burtona. Jinak film jako takový docela koukatelné.// viděl na DVD: 47%

Pozdravy ze spermabanky (2013)

Solidní komedie ze života se solidním obsazením. V pošahané americe může člověk fakt dát k soudu snad úplně všechno, magoři ujetí:-)// viděl na DVD: 77%

Cesta naděje (2014)

Bez náboženství by byl svět daleko lepší a klidnější, (křesťanství, islám, židi) zhouba lidstva. Jinak na Crowa, dost slušné, výtečný herec a teď i režisér.// viděl na DVD: 76%

Bez kalhot XXL (2015)

O proti prvnímu dílu, docela zklamání. Asi největší prča a pobavení za celý film, byla parodie na stmívání. :-)// viděl na DVD: 42%

Nemocnice Parkland (2013)

Věta ve filmu co mě hoooodně pobavila "SLUŠNĚ A POCTIVĚ, PO AMERICKU" děsná sranda, a přitom taková kravina, myslím ta věta :-) Jinak film je docela slušný, i když drobátko nepřesný. Každý druhý človíček ví že Kennedyho od práskly tajné služby. Kennedy byl jeden z nejlepších prezidentů, škoda že to tak dopadlo. Prostě Američani jdou přes mrtvoly a neštítí se zavraždit i svou hlavu státu, nebo obětovat tisíce lidí z 11.září 2001. Někdy si říkám že by se historie mohla opakovat s tím rozdílem že by kulku s chytali třeba nějací dnešní prezidenti třeba ti za velkou louž..... :-) ale to jsem hodně odbočil. Jo abych nezapomněl, obsazení skvělé.

Rin Tin Tin (2007)

Trapné, ubohé, levně natočené, historicky nepřesné např. moderní vagony od ČSD ze 70. let., téměř pořád zima i když děj skočí o čtyři měsíce do předu, a tak bych mohl pokračovat. Herci nic moc. Jediné co je na tom to filmu kladného jsou psi a proto jedna hvězda.