Všichni se chtějí zamilovat, jenže se to jaksi nedaří. Nejblíže byl spisovatel Joe, který na prázdninách v Benátkách potkal úžasnou Von. Díky své dceři z prvního manželství DJ, která znala Voninu terapeutku a ochotně svému otci radila, jim to moc klapalo. Joe byl ale až příliš dokonalý. Zato DJ se zamilovává prakticky na počkání - gondoliér, mladík na letišti, kdo by to počítal. Její nevlastní sestra Skylar zase nejdřív spolkla zásnubní prsten a o pár dnů později ji okouzlil propuštěný trestanec. Když před ní vykradl obchod, bylo po lásce. Ale to zdaleka není všechno, vás v této báječné komedii čeká. Až se na konci filmu vysíleni smíchem seberete z podlahy, napadne vás, jestli se geniální autor Woody Allen už konečně úplně nezbláznil. (Bonton Home Video)

kihsleek

"Yo check it I'm through with love / I'm through with all you muthafuckas." Málokdo umí natočit film tak, aby i sebeabsurdnější scéna vypadala naprosto přirozeně. Málokdo umí nacpat tolik příběhů o lásce do jednoho filmu tak, aby to dávalo smysl, a málokdo umí takhle dobře zkřížit muzikál s komedií s vysokým IQ. To všechno, a mnohem víc umí Woody Allen, a Everyone Says I Love You je toho zářným příkladem. A jen tak mimochodem... málokdo umí zrežírovat Julii Roberts tak, aby se na ní dalo bez újmy koukat :) ()

Anderton

Nechápem, prečo sa robil taký povyk okolo Oceans 11, že vela hviezd pokope.....pozrite sa dole na hrajú: a zistíte, že Filmy Woodyho Allena sú tie skutočne hviezdne obsadené. A nikto z toho vedu nerobí. Allen je skôr glosátor života ako scenárista, čo sa najviac prejavilo práve tu, kde nejaký skutočný dej nájdeme iba ťažko. Uvedomuje si to aj on, všimnite si hlášku na konci filmu: kto by nám ten príbeh uveril......Muzikálové čísla sú skôr priemerné, ale vzhladom na to vzrušenie, ktorá hviezda práve vyjde spoza rohu dávam ****. ()

Lyžař

A pak že to nejde:-) Woody Allen stvořil něco, co se milovníkům muzikálů líbit prostě musí. Výborná směs hudby a tanců zakomponovaná dokonale do příjemného příběhu se zhruba desítkou silných a kvalitních herců. Nikdo nevynikal, nepřevyšoval ostatní. No a musím uznat, že i Woody Allen na mě velmi zapůsobil jako herec. No a film se nám zase snaží naznačit, že hodný a poctivý klučina není to pravé, co spousta dívek chce a hledá. Kolikrát je to něco naprosto jiného - dobrodružství, výmysly..bohužel je to tak..Režie: ***; Scénář: *****; Hudba: **** (hudebně film doslova pádí kupředu; veškerá použitá hudba je v rychlém tempu, což nedovolí divákovi ani film zapauzovat nebo si někam odskočit); Herci: ***** ()

arthur.22

Prvních asi deset minut u mě panovaly obavy, jestli to nedokoukám jen z lásky k Woodymu, ale nakonec nezklamal. Velice vydařená parodie, která ale není výsměchem, nýbrž poctou (víc než muzikály zde Woody paroduje sám sebe). Pokud na to budeme nahlížet opravdu jako na muzikál, není hudební stránka celkově nic moc, ale já v tom muzikál opravdu nevidím a bez všudypřítomného jazzu by to prostě nebylo ono. Kýčovitá Chiquita Banana a závěrečný tanec na nábřeží stojí za to. ()

mira.l

Hmm, Woody hraje ve filmu... Já nevím, bylo to takové zvláštní, mělo to něco z komedie, něco z romantiky, o dost víc z muzikálu, ale celkově mi to připadalo takové nijaké, místy utahané, místy tak rozhádané, že z toho šla hlava kolem, chyběla tomu nějaká výraznější dějová linka, konec mi přišel takovej žádnej. Jednou asi stačilo. Dám 3*, ale s odřenýma ušima. Teda hvězdičkama. Snad jedinou výraznější zajímavostí tohohle filmu pro mě bylo vidět Julii Roberts snad poprvé z asi 25 viděných filmů s ní zpívat. Když teda nepočítám to kvílení ve vaně v Pretty Woman:) ()

• Goldie Hawn byla přinucena zpívat o něco hůř, než dokáže, protože byl její hlas na průměrného zpěváka příliš dobrý. (D3VIL)
  • Drew Barrymore musela nosit paruku kvůli nachové barvě vlasů. (D3VIL)