Kung Fury

(festivalový název)
  • Švédsko Kung Fury (festivalový název) (více)

Hlavní hrdina snímku, policista Kung Fury, se vydává na cestu za pomstou svého přítele, kterého zabil největší kung-fu zločinec v dějinách lidstva, Adolf Hitler. Fury cestuje časem do dob nacistického Německa, aby Hitlera zničil jednou provždy. (Santa666)

Zombi

Máte rádi osmdesátý léta, jejich hudbu a speciálně jejich béčkové akčňáky? máte rádi staré bojové hry z automatů? Máte rádi totálně ujetý nápady a cheesy hlášky? Máte rádi Davida Hasselhoffa? Máte rádi dinosaury? Pokud ano, tak neváhejte a koukněte na tenhle skovst, protože Kung Fury je toho esencí. Parádní zábava. Tank you. ()

Nethar

Tak jsem taky musel shlédnout tuhle momentální pecku internetu. Vskutku tak moc špatné (samozřejmě záměrně), až (skoro) dobré. Místy vtipné ohlédnutí za dobou dávno minulou a filmy, které jsme sledovali, či hrami, které jsme hráli, celkově jsem se ale za bříško nepopadal a 30 minut bylo až až. Taky hezký příklad možnosti financování vzniku filmu přes Kickstarter. Uvidíme, jak to vyjde s plánovanou plnou verzí. ()

Renfield

Po zhlédnutí klipu David Hasselhoffa bylo jasné, že Kung Fury musím vidět! Totiž už zmíněný klip stojí za to, co teprve film. Hned od úvodu jsou osmdesátá léta cítit snad z každé vteřiny a zdaleka to není jen díky výborné hudbě a vzpomínkám na mnohokrát kopírované a přehrávané videokazety. Scénář je plný chytře vtipných nápadů, hlášek a odkazů, navíc ve filmu nechybí stejně tak vtipné postavy, kterým vévodí drsný policajt Kung Fury, jehož si sám David Sandberg dobře zahrál. Takže "Tank You" David Sandberg a doufám v pokračování, Kung Führer přece nemůže přežít! 90% ()

Milky.

Retroorgasmus a výborná parodie na VHSkové věky. Překvapily mě sice jednoduché, ale přitom velmi koukatelné efekty. ()

laepus

V tom filmu je absolutně všechno, na co si vzpomenete - tady není jiná možnost než nejvyšší možné hodnocení. Je sice pravda, že dívat se na takovou nálož dejme tomu v celovečerní metráží, by asi nevydržel žádný mozek (aniž by explodoval), ale půlhodinka v čele se sexy Katanou tomu absolutně vyhovuje. ()

ADIO45

Takový úžasný krátký film, Kung Fury, který je parodií na 80. léta se vším všudy, ale zároveň je to tak stylový, že autor má můj potlesk. ()

Blue.Shark

Naprostá šílenost, kterou dokáže ocenit jen divák podobně šílený, jako tvůrce téhle osmdesátkové magořiny. "Laser raptoři!" ()

B_EyE

Kung Fury je tak neskutečná kravina, že mám sám problém uvěřit, že se mi tohle líbilo ... a přesto si nemůžu pomoct a musím tuhle crowdfundingovou blbinu hodnotit velice kladně .... už jen kvůli hláškám jako je "Hammer time", "I disarm you" a "Don't Hassle the Hoff" ()

jacksax

Naprosto objektivně nehodnotitelné. Vzhledem k tomu, že to končí tam, kde jiné snímky začínají, mám skutečně problém s časem. Vážně už uběhla avizovaná půlhodina? Podle mě tak deset, maximálně patnáct minut. Čas je tááák relativní... ()

helmiczka

Ďalší hate-it-or-love-it film. Nemôžem uprieť snahu. Autenticky znejúci soundtrack. Podarené slovné hračky. Ale neviem si predstaviť celovečerný film. To by bolo čisté utrpenie. ()

PhillM.

Zvláštní. Když mi bylo jedenáct, tak jsme chtěli s o dva roky mladším bráchou tohle natočit. Se zpožděním, ale přece se to povedlo nějakýmu Sandbergovi. Tleskám. ()

Illy

Jako zábavná, ulítlá námrdovka je to ok, ale koukat na to jako na celovečerák..... po čtyřiceti minutách bych se začal nuuuuudit.... ()

Fassbender a Kung Fury 2

Fassbender a Kung Fury 2

13.02.2018

Před třemi lety uchvátil svět půlhodinový film Kung Fury od Davida Sandberga. Osmdesátkový úlet o policajtovi, který musí s pomocí Thora a dinosaurů porazit Adolfa Hitlera (a to je jen začátek!), se… (více)