Kung Fury

(festivalový název)
  • Švédsko Kung Fury (festivalový název) (více)

Hlavní hrdina snímku, policista Kung Fury, se vydává na cestu za pomstou svého přítele, kterého zabil největší kung-fu zločinec v dějinách lidstva, Adolf Hitler. Fury cestuje časem do dob nacistického Německa, aby Hitlera zničil jednou provždy. (Santa666)

Franc1s

Myslíte, že je něco víc? Není, to jen Kung Fury si jede to svoje!! :D Konečně jsmě se dočkali, i když jen v pulhodinové verzi a stálo to sakra za to. Pocta starejm ulítlejm kouskům a výsměch novým kouskům, co se snaží tvářit hrozně hustě. Hlášky co uzemní každého, nápady, co nikoho nenapadnou a soundtrack, který jdu hned stahovat!! Jde vidět, jak fanoušci tohle mají rádi a přispějí na to. Jdu přihodit na druhej díl! A pak si to pustím hned znovu a zítra zase! Díky D.Sandbergu :D ()

1985lula

This is fucking awesome, Kung Führer rulez! :D Ešteže to má len pol hodinu, ako celovečerný film by to už asi nebolo tak vtipné. :D ()

M1911

V osmdesátkách jsem nevyrůstal a ani jsem nechodil do žádného klubu úchylných retrofilů, takže jsem tyhlety McBainovské policajty, kung fu mistry z Bel Air a laserové dinosaury (tady si pořád myslím že nic takového nebylo a všichni si ze mě dělají jen srandu) nezažil. Můj šálek čaje byly spíše umělecky hodnotné perly světové kinematografie osmdesátých let jako například Komando, Rambo nebo Terminátor, tudíž když jsem před cca dvěma lety viděl zrůdnost jménem Manborg, spíše nez slzu v oku jsem měl naběhlou žílu na čele a místo nostalgických vzpomínek jsem si odnesl PTSD, tak moc to bylo hrozný. A když už jsem se z té hrůzy vzpamatoval, tak je to tu zas! Ale tentokrát ve velice pěkných červených číslech, tak jsem teda vstoupil dvakrát do stejné řeky a podíval jsem se. A ono to fakt nebylo špatný, ale bohužel zase ani tak dobrý jak někteří píšou, protože bohužel na každý povedený vtip (hackování, Mič Bjůkenen) tu jsou dva slabší a hlavně u většiny těch retrohlášek jsem si říkal "jo, dobrý, chápu, ale nesměju se". Takže 3* s tím, že jsem mlíčnák co to holt nedokáže řádně ocenit. ()

Dubron

Výborný crowdfundingový kousek, parodující americké 80's filmy. Neříkám, že se povedlo vše, ale dlouho jsem se u filmu tak nenasmál. A potavá je zejména arkádovitost celého snímku, která vykouzlí úsměv na tváři nejednoho pařana. K filmu také patří klip True Survivor s Davidem Hajzlhofem. ()

Tamten

Koncentrovaný nářez pro všechny milovníky osmdesátkových akčních filmů, který přesně vystihuje, jak ty filmy vypadaly. ()

vikino1

Něco mezi Grindhousem, Tureckýma hvězdnýma válkama a IRON SKY.. Tomu nejde dát míň než 5. Kam se hrabe Mačeta... Je to vtipné, je to krátké, je to nesmírně kreativní... A vůbec jdu si to pustit ještě jednou.... Ještě bych doplnil - větší drsňák jak Kung Fury je snad jen Eso Rimmer a Chuck Norris... ()

kukkik

Tenhle film je očividně určený pro velice specifickou skupinu diváků. Já do ní nespadám, takže nemůžu objektivně hodnotit. ()

Likan7

Neskutečná fantasmagorie, jejíž režisér musí ujíždět na tuně koksu! Ale je to cool! Neskutečně cool! ()

mirra66

Totální úlet, zcela mimo možnost reálného hodnocení. Je to taková stupidní hovadina, že nevím, zda tomu dát "odpad" nebo 5*. Doporučuji každému se s tím seznámit a udělat si obrázek. ()

Psycho.R

Je to milé, ujeté a bláznivé. Škoda jen, že těch nápadů bylo moře v krátkém čase. Uvidíme při celovečeráku. ()

Ceberus

Doslovné ztvárnění pojmu "over-the-top". Naprosto brutální parodie na osmdesátky dotažená zcela ad absurdum, a právě proto to funguje. Samotní herci velmi dobře vědí, v čem hrají, takže hrát postavy tak věrohodně přeafektovaně podle osmdesátkového vzoru je podobný majstrštyk jako chtít po zpěvákovi, aby úmyslně zpíval falešně. Jako bonus vřele doporučuji hudební videoklip k filmu s Davidem Hasselhoffem, který tomu nasazuje korunu - naprostý osmdesátkový banger. :D ()

Nix

Tohle je prostě úlet a pocta 80.tým letům. Hudba, akce, humor, nadsázka prostě všechno tu je. Dokonce i mluvící auto s Hasselhoffem. Šílený. Hlavně ty některé akce mi připomínaj plošinovky. No prostě pokud chcete zábavný bizár, tohle je jasná volba. Smích a údiv zaručen. ()

Fassbender a Kung Fury 2

Fassbender a Kung Fury 2

13.02.2018

Před třemi lety uchvátil svět půlhodinový film Kung Fury od Davida Sandberga. Osmdesátkový úlet o policajtovi, který musí s pomocí Thora a dinosaurů porazit Adolfa Hitlera (a to je jen začátek!), se… (více)