Tajný život mazlíčků

• USA The Secret Life of Pets (více)

Co dělají vaši čtyřnozí miláčci, když nejste doma? Odpověď na otázku, kterou se trápí každý kočičkář a pejskař, najdete v animované komediální lahůdce Tajný život mazlíčků. Max a Katie jsou spřízněné duše, ti naprosto nejlepší kámoši na světě. Co na tom, že Max je pes a Katie člověk? Kdyby se Katie každý den na dlouhé hodiny neztrácela a nenechávala Maxe samotného v jejich bytě, byl by nejspokojenější hafan pod sluncem. Takhle to aspoň platilo do chvíle, kdy si Katie přivedla z útulku chlupaté psí monstrum jménem Baron a rozhodla se, že od té chvíle budou žít ve třech. Mezi Maxem a Baronem to byla nenávist na první pohled. Od první vteřiny vymýšlejí, jak tomu druhému ztrpčit život, což je přivádí do čím dál komplikovanějších situací. Ve finále skončí ztracení, opuštění a obklíčení skupinkou osiřelých zvířat, která pod vedením šíleného králíka vládnou městskému podzemí. Naštěstí má Max doma pořádnou smečku přátel, kteří se rozhodnou, že ho nenechají na holičkách a vydají se ze svých pelíšků na mimořádně dobrodružnou výpravu, jejímž cílem je nalezení a záchrana Maxe. Musí to navíc zvládnout v šibeničním termínu, než se jejich páníčkové vrátí domů. Jestli by nakonec nebylo lepší nepřemýšlet o tom, co bez nás dělají. (CinemArt)

Pethushka

V prvních minutách jsem se rozplývala nad krásným animovaným New Yorkem a řehtala se nad perfektně dotaženým chováním a pohyby domácích mazlíčků. Pokud nějakého z nich vlastníte, rozhodně vás pobaví, jak moc se tahle zvířátka podobají těm vašim. Roztomilý, vtipný, trefný... takový je začátek filmu. Pak už jde jenom o tisíckrát ohraný příběh o tom, jak se jedna parta zvířátek snaží zachránit druhou partu nejen před útulkem. Dětem tahle story bude stačit, dospělým už spíš ne. 3* ()

berny2468

Jsem překvapen. Na toto jsem zašel kvůli bratrovi, který na to chtěl jít, a tak jsme šli. Čekal jsem nudu, ale ta nepřišla, bratr ani já jsme se nenudil, ale bavili a často i smáli. Hlavní myšlenka se mi celkem líbí a povedlo se i na to navázat, což se ne vždy dokáže podařit. Je to i velmi vkuse písničkově doprovozeno. Myslím si že to je výborná volba pro návštěvu kina s Vašimi dětmi, protože nudit se nebudete... 80%. ()

Rominator

Jednoho dne Katie přivede domů druhého psa Duke(a), ale to se Maxovi vůbec nelíbí, protože se nechce o svoji paničku s nikým dělit. Další den se při hromadném venčení poštuchují a v ulicích New Yorku se ztratí. Zažijí společně dobrodružství a dočkají se nečekané pomoci... Bílého králíčka Snowball(a) namluvil černošský herec Kevin Hart. Film má pěknou animaci, ale schází mu originálnějí příběh, protože si půjčuje odjinud. Snímek má zvukový potitulkový dovětek: "Fajn, večírek je u konce." HODNOCENÍ 70% ()

Lucasion

Čistý animákový průměr. Film mě bavil, místy jsem se i zasmál, animace je moc pěkná a příběh není úplně hloupý. Jsem rád, že i dneska vznikají kvalitní animované filmy. Na druhou stranu, to ničím jinak nevybočuje z řady. Příběh mi trošku připomněl srdcovku v podobě Toy Story, a to už nějaký pátek bude, co tohle šlo do kin. Z dabérů jsem si taky nějakého známého nevybral. Celkově mě film bavil, ale myslím, že za týden si už moc nevzpomenu o čem, že to vlastně bylo. Zatímco Zootopia (2016) bavila každým coulem a vzpomínám na ní rád dodnes, myslím, že ve výsledku po tomhle po čase neštěkne ani pes. (50 %) ()

ScarPoul

Pomerne priamočiare a bez nápaditosti. Určené skôr pre deti ako pre dospelých. A v zásade to neprináša nič nové. Od určitého momentu príšerná nuda, kedy som sa naozaj premáhal či to dopozerať. Decká budú z toho nadšené, ale myslel som že rodinné filmy sú aj pre deti aj pre dospelých. Potešilo ma naozaj len to čo sa dialo mačkám. ()

• Na začátku filmu hraje „Welcome To New York“ od Taylor Swift a na konci, když se páníčkové vracejí domů, hraje „Lovely Day“ od Bill Withers. (SONY_)
  • Ve scéně, kdy zvířátka jedou v autobuse, je na zadních dveřích reklamní plakát na animák Zpívej (2016). (Mandy412)

Startuje Best Film Fest

Startuje Best Film Fest