Existuje správný a špatný způsob, jak být nezadaný, ale... je tu také Alice. A Robin. Lucy. Meg. Tom. David. New York je plný osamělých srdcí hledajících vhodný protějšek za účelem flirtu, manželství či něčeho mezi tím. A někde mezi provokativním laškováním a známostmi na jednu noc mají všichni tito nezadaní lidé společné to, že se potřebují naučit, jak být svobodní ve světě, ve kterém se definice lásky neustále vyvíjejí. Spát s kdekým ve městě, které nikdy nespí, ještě nikdy nebyla tak velká legrace. (Freeman Ent.)

ters

Já vám teda nevím, ale někdy má člověk na tenhle typ komedií prostě náladu. Je to příjmeně nenáročný film s osobitými postavami, úžasnou Rebel Wilson a trochu slabší Dakotou Johnson (protože jí pořád nemohu přijít na chuť). Není to přehnaně romantické, ani moc klišé. ()

drovi

Čakal som komédiu, ale dostal som film o ľuďoch ktorí hľadajú sami seba. A našla sama seba až jedna na konci filmu. ()

BStone odpad!

Sledování tohoto filmu, přesněji řečeno této neskutečně mimozní, stupidní megasračky byla opravdová noční můra. Doslova všechny postavy se chovají jako idioti, naprosto nevypointované, nereálné dialogy, diletantsví na entou. Naprostá zhovadilost, při které museli scénárista s režisérem frčet na opravdu těžkých halucinogenech... Dakota Johnson si vybírá opravdu počertech špatné filmy. A vůbec mě nepřekvapilo, že tento filmoshit běžel v tuzemských kinech... ()

Final

50 odstínů nudy, tak by se dal nazvat tenhle rádoby vzdělávací snímek o partě kund, které si po vzoru Sexu ve městě užívají nezávazného sexu. Dakota Johnson si vyzkoušela padesát odstínů černýho ptáka a Rebel Wilson má zaděláno na oskara za nejotravnější postavu ve filmu. Navíc, kromě závěrečných 10 minut, kdy se Dakota Johnson srovnává sama se sebou a učí se jak si vystačit sama, tak vlastně film nemá se single tematikou nic společného. Závěrečná poučka pak jen dodává lacinosti tohoto filmu, která jakoby vyšla z úst toho největšího pokrytce. Jako kdyby jste točili porno se závěrečným moudrem, "Ježíš Vás všechny miluje". Tohle byl opravdu masakr v padesáti odstínech. ()

tommassek

Dostal jsem doporučení na tenhle údajně komediální film od své kamarádky. Nic méně tenhle film byl spíše tragický a mnohé rádoby vtipné scény mi přišli dost trapné. Nejsem zastánců lidí, co vypínají filmy po 10 minutách, když se jim nelíbí, takže jsem vydržel až do konce. Takový nával trapnosti už jsem dlouho neviděl. I když bych chtěl najít nějaké klady, tak musím říct, že herecký výkon dost podprůměrný, scénář mi přišel jak od nějaké 13 leté holky co nemůže nebo nechce najít chlapa. Nemůžu si pomoc, ale tenhle film mě spíše dostal do deprese. Proto snímek hodnotím 35% ()

innocence__ odpad!

Klišé za klišé, celej film ty klasický amícký proslovy typu "včera jsem jedla banán a byl moc dobrej, vlastně nebyl, protože jsem měla pomeranč a ten byl modrej, ale stejně ho mám ráda, bože to zní divně, no tak já radši jdu"....kristova noho, kdo tyhle dialogy vymýšlí, tomu bych ji střihl. Jestli se těmhle scénám někdo zasměje tak to nechápu, další tahoun filmu by mělo být asi to tlustý free prase, který tam za sebe dělá hyperdebilní prase. Na konci ta scéna, když jely do porodnice, a těhule se souká oknem auta, to už na mě bylo moc, měl jsem co dělat abych dokoukal poslední minuty.. ()

Penta

Pro mě naprosto zbytečný film o tom, jak si nějaká ženská chce ještě něco užít, tak si dají pauzu s přítelem a pak prochází různými rádoby vtipnými eskapádami, až vlastně zjistí, že chce být sama. Nevtipné, neoriginální, trapné. Nejhorší postavou (nemyslím jen v tomto filmu, ale myslím jako obecně, že jsem hůř napsanou postavu snad ještě neviděla) je ta maceška, která tam hraje toho největšího frikulína. V této postavě se snoubí všechny hnusné a odporné znaky dnešní společnosti, její rádoby vtipné hlášky působí neskonale trapně a z celé té postavy se mi chtělo chvílemi zvracet. Zkrátka promiskuitní, obézní alkoholička/beru všechno co mi nastavíte pod čumák, bez smyslu bytí, bez jakéhokoli smyslu. Zkrátka esence dnešní konzumní společnosti. Hrůza. Ani nevím proč jsem tomu vlastně nedala odpad. ()

tseidlova

Na tenhle film jsem dostala dva volňásky a nutno říct, že jsem se na něj dvakrát nehnala. Očekávala jsem stupidní, trapnou, typickou americkou komedii pro blbky. No, musím přiznat, že jsem se kupodivu dobře bavila a až na pár slabších scén, který mi přišly zbytečný, přitažený za vlasy, a nebo prostě jen typicky americký, jsem si to fakt užila. Líbilo, rozhodně se na ten film ještě někdy podívám, u vínka s kámoškama, protože přesně k tomu je určený. ()

KcarlosK

V podstatě velice smutný film. Pokud vám to dojde. Protože takhle nějak to vážně chodí. A proto je svět v loji. A ještě tomu ty prázdní zoufalci říkají zábava. Film má u mě skoro jisté první místo za nejhorší casting roku. Po mamce hnusná neherečka Dakota, nepříjemně uječená Leslie a velrybózní Rebel. Zapaťpánbůh za Alison. Mužské osazenstvo je naštěstí mnohem povedenější. Proto ve výsledku pouze průměr. ()

Erosen

Těšil jsem se na Rebel Wilson, ale ani ona nezachránila takovou sračku... tam snad nebyl ani jeden vtip. Ani jednou jsem se byť nepousmál. Snad to bylo spíše pro ženy. ()

stret

Ako opísať niečo, čo je tak blbé? No, v prvom rade, ide o čiste komerčný počin pre cieľovú skupinu mladých žabiek a im mentálne podobných žien. Preto pochopiteľne hlavné postavy troch žien sú značne blbé. Napísať "šílené" by ich príliš idealizovalo - preto "blbé" - aby sa žabky a im mentálne podobné ženy vedeli identifikovať s hlavnými postavami. Cieľom režiséra následne je namalovať blbosť nejak pozitívne. Za týmto účelom použil Dakotu, ktorá vás bude srať kedykoľvek sa objaví svojim predstieraním rozmýšlania, silenými úsmevmi, tými jej ksichtami. A úplne to zabije český dabing tejto postavy. Podobne ostatné postavy. Plus prvky účelovo snažiace sa vytiahnúť tento brak niekam vyššie - napr. černoch a jeho strata manželky. Má nejaký terapeutický zmysel takto namalovať hlúposť na ružovo pre cieľovú skupinu tohoto filmu? Nemyslím si to, preto tento film hodnotím len negatívne. ()

kritička

Kdekoli je herečka Rebel Wilson, tak to má za následek poloviční katastrofu a taky že jo! Dokoukala jsem to jen proto, že jsem nemohla pryč z autobusu a nutně chtěla vědět, jak ta slátanina dopadne. ()

GOTFAN

Sice spíš pro ženy a chlapi jsou tam poněkud divní, ale ten single guy z baru byl dobrej. Rozhodně stojí za jedno podivání. ()

Amy Schumer se bude cítit krásně

Amy Schumer se bude cítit krásně