Rogue One: Star Wars Story (2016)

Jako sci-fi dobré ale star wars podle mě docela upadá! Žádný jedy ani světelný meč no podle mého to se star warsama nemělo moc společného občas tam něco proletělo, ale to u dnešních sci-fi je úplně všude, akorát by mě zajímalo kdo z toho dle dílu a minulého poskládá nějaký příběh! Pro mě to byl podprůměrný film aspoň že tam hraje Felicity dalo se tak na něco dívat, když už film nic moc!

Akta X - Série 10 (2016) (série)

Tahle série aktu X je jako zlý sen! Na první a poslední díl se dalo trošku dívat, zbytek byl jak špatný vtip, úplné zklamání dvě hvězdy dávám jen pro to, že na starých sériích jsem vyrůstal a je mi líto akta x úplně odsoudit !!!

Mike i Dave sháněj holku (2016)

Dobrá komedie pro volný čas jedna z mála blbin u kterých jsem se alespoň třikrát za film zasmál. Hodina a pul utekla jako voda bez žádného náznaku nudy.

Podfukáři 2 (2016)

První díl téhle kouzelnické akční komedie byl o hodně lepší. Čekal jsem že druhý díl nebude nic moc, ale až takový propadák jsem fakt nečekal. Kdyby se tam aspoň kouzlilo, ale půlku filmu si házejí kartama a tu druhou jen nesmyslně tlachají. Když pominu ten trik s poutama tak mě nic neudivilo proste propadák. Podívat se na to dá, ale nic moc od toho nečekat

The Boy (2016)

Jeden z těch měkčích hororu, ale vůbec né z těch horších. Trošku pomalejší začátek, ale celkově si myslím, že horor je docela vydařeny. Scénář je zajímavě vymyšleny, rekvizita panenky je špičková a překvapivý konec by mohl připoutat i lidi, který horory moc nesledují. Herecký výkon šikovné herečky Lauren Cohan není vůbec špatný. 70%

Perfektní den (2015)

Film z poválečné doby na Balkáně. Pro mne jeden z nejlepších snímku. Úplně jsem udiven jak z jednoduchého scénáře jde udělat takhle dramatický film se špetkou černého humoru, který mě dost pobavil. Musím uznat, že vybrané skladby písní podtrhávaly celý příběh filmu a dokonale se do děje hodily. Nejlepší na tom je, že čtveřice lidi hledá jednu věc celý film, a když už ji najdou, tak stejně se najde někdo, který plán pomoci lidem překazí, což mi připadá v dnešní době byrokracie dost normální. Herecký výkon všech je nadprůměrný! 9/10

REVENANT Zmrtvýchvstání (2015)

Snímek mi nepřišel až nějak zajímavý, příběh je řekl bych dost nudný až na dvě 10 minutové bojové scény, což ze 150 minutového filmu udělá únavný film. A kdyby nebylo Leonarda DiCapria za jehož výkon smekám tak by film byl dost podprůměrný (i když jsou určitě lepší role, za který by toho Oskara měl mít už dávno ). Ocenil bych výkon i Toma Hardyho, který zahrál postavu záporáka hodně slušně. Scénář je dost zvláštní už jenom proto, že půlku filmu se hlavní postava plazí po zemi! Tenhle film si určitě nepustím dvakrát.

Jak přežít single (2016)

Dostal jsem doporučení na tenhle údajně komediální film od své kamarádky. Nic méně tenhle film byl spíše tragický a mnohé rádoby vtipné scény mi přišli dost trapné. Nejsem zastánců lidí, co vypínají filmy po 10 minutách, když se jim nelíbí, takže jsem vydržel až do konce. Takový nával trapnosti už jsem dlouho neviděl. I když bych chtěl najít nějaké klady, tak musím říct, že herecký výkon dost podprůměrný, scénář mi přišel jak od nějaké 13 leté holky co nemůže nebo nechce najít chlapa. Nemůžu si pomoc, ale tenhle film mě spíše dostal do deprese. Proto snímek hodnotím 35%