Existuje správný a špatný způsob, jak být nezadaný, ale... je tu také Alice. A Robin. Lucy. Meg. Tom. David. New York je plný osamělých srdcí hledajících vhodný protějšek za účelem flirtu, manželství či něčeho mezi tím. A někde mezi provokativním laškováním a známostmi na jednu noc mají všichni tito nezadaní lidé společné to, že se potřebují naučit, jak být svobodní ve světě, ve kterém se definice lásky neustále vyvíjejí. Spát s kdekým ve městě, které nikdy nespí, ještě nikdy nebyla tak velká legrace. (Freeman Ent.)

mira.l odpad!

Ono to opravdu mělo nějaký děj? Nezdálo se mi to? Já viděl jen dost dlouhý řetězec trapností, kdy na sebe navazují se sebou dosti nesouvisející scény, kde povětšinou kámen šuká cihlu anebo se dějou tak stupidní dialogy, že nemají hlavu ani patu. Nikdy víc. ()

Likan7

Bez Rebel Wilson bych se určitě bavil mnohem víc, jak já tuhle ženskou nenávidím! Naopak bez Leslie Mann by film přišel o svou nejlepší herečku a s přehledem nejzajímavější a nejvtipnější linku. Dakota Johnson se proslavila díky bičíkům, ale herecky je tady více než jinde vidět, jak strašný herecký pako je. Občas jsem se zasmál, většinou jen čekal. Lehce pozitivní dojem ale zůstal. ()

rublik05

Jak přežít single má jednu jedinou výhodu, a sice šílenou Rebel Wilson, která je občas jak utržená ze řetězu a celému filmu jednoznačně kraluje. Ostatní herci jsou spíše průměrnější, Dakota Johnson mě osobně nikterak nezaujala. Příběh je jednoduchý, humoru mohlo být mnohem víc, stopáž mohla být o několik minut kratší. V daném žánru se jedná o průměrnější, spíše lehce podprůměrnou romantickou komedii. 4/10. ()

Shaqual

Fakt nedokážu pochopit, že napsat tak neskutečně dementní scénář dalo zabrat třem lidem. Nemám nejmenší ponětí o čem ten film byl, a ani to vĕdět nechci, protože tahle feministická sračka je urážkou lidské inteligence a jinak docela schopného režiséra. Takže jestli si chcete zkazit den a 110 minut poslouchat opilé třicátnice hýkat smíchy, tak je to film přesně pro vás. ()

Blutarg

Dle traileru jsem myslel, že to bude o holkách na párty, bláznivých večírcích, free sexu... a zatím to byl romantický cajdák. Jedna hvězda je za vtípky, ale jinak to byla nuda. ()

Miagy

Veľa hluchých miest, ale filmy z new yorku proste milujem. Tá atmosféra prebila všetko, najmä vianočná časť.... ()

FunnyXis

Už je něco málo po dvanácté a já právě dokoukal tento film, možná to bylo chvilkovou slabostí nebo tím, že jsem měl v sobě tři sklenky vína, ale mě se to líbilo! Pomalu mi začíná docházet, že nízké hodnocení filmů zde na tomto portálu je reflektováno 100 lidí = 100 chutí = mělo by to být i motto. Nicméně já hodnotím velmi kladně, jelikož to mělo všechno co jsem pro dnešní večer vyhledával | vtip, romantiku, spád | sice ničím nepřekvapující, ale s některými myšlenkovými pochody jsem se docela dobře ztotožnil. Více takových filmů a budu mít hned lepší náladu k tomu otevřít další výbornou flašku tramínu. Za mě hodnotím 9/10 = 5* ()

TommyDiamond

Dakota nám hraje naivku, Rebel se snaží bavit, příběhově to není nic moc a na to, že to je celé komedie se moc pobaveně necítím...Je to takovej ten horší průměr všech romantických komedií. Jen kouknout a vymazat.... jedna hvězda ()

MAAUZ

Pade na pade. První část prdel, pak děsná nuda, že u toho v klidu usnete. Rebel Wilson je fakt rebelka! ()

dawnie

Ne, to fakt ne. Chudáci herci, nechápu, že v dnešní době kejvli na tak idiotskej scénář (jinak se to opravdu říct nedá). A je to škoda, takovejhle film by mohl vypadat a vyznít úplně jinak. Za mě se minul účinkem, protože je prostě hloupej. ()

elimS

45% - komentář 20ti slovy: Takové 4 deníky Bridget v jednom, akorát se tady více chlastá a paří. Pro čerstvě rozejité ženské, s čokoládou v ruce, jak dělané. ()

marek29

"Jenom doufám, že to fakt aspoň někdy uvidíš.." Jo jasně pro někoho to příběh nemá, někdo s očekáváním velkofilmu je z toho na vévrat, ale já nečekal nic takového ;) Kulturně obohacen odcházím z kina a film byl podle mě o životě. Protože jediný, na čem záleží je, abys ten život naplnil chvílema, kdy ti je/bylo dobře. A stojí to za nespočet (třeba 1000) zoufalých pokusů. Protože život je jen jeden a nic po něm není. A proto jdu za tím co cítím. I love my dreams >>konec sentimentální chvilky << na vyplnění večera good, jako předehra moc ne, leda byste si byli souzeni ;) a v to leckdo věří! ()

vieriX

Tak nějak moc jsem od toho nečekal, ale sešlo se tu fajn herecké obsazení, které se super doplňuje a film nemá problem odsýpat velice rychle. Je tu v rovnováze jak romantika tak i komediální nádech. Prostě všechno tak nějak zapadlo a nemá člověk čas se nudit. ()

Amy Schumer se bude cítit krásně

Amy Schumer se bude cítit krásně