Thomas Rourke (Johnny Strong) projíždí napříč celou Amerikou bez jediného cíle. Přišel o svojí rodinu – vinou neznámého mutagenu, jenž z lidí udělal nestvůry toužící po krvi. Amerika je zdevastována. Avšak při jedné přestřelce zachrání život jisté Sam (Chelsea Edmundson). Ta mu nabídne bezpečné útočiště s municí a potravinami. Už od počátku mezi Thomasem a zbytkem party vyčnívá nedůvěra, ovšem během následujícího útoku nestvůr si celý tým uvědomí, že musí hodit za hlavu veškeré spory a spolupracovat. Především, když samotná základna začne být nestabilní a nedaleko se nachází funkční letadlo, které se zdá být jedinou šancí na přežití... (Ouwen)

Rodriguez

Daylight's End si mě dostal svým nápadem, monstry i hlavním představitelem, leč nemohu si odpustit, že snímek jede méně vlažným tempem a té akce tam mohlo být daleko víc! Pak by si film zasloužil po právu lepší hodnocení! 50% ()

JohnSmith

Opravdu mě mrzí, že Johnny Strong se ve filmech neobjevuje častěji. Ideální typ na drsňáka a akce mu není cizí. Tenhle béčkový horor mě mile překvapil. Je to trochu kombinace Já, legendy a 28 týdnů poté, ale proč ne. Je to slušně natočené, má to spád. Přidat ke Strongovi a Henriksenovi pár zvučnějších a jmen a byla by to paráda. ()

agass

Docela řezba. Johnny Strong je správnej drsoň a dost se mi líbila i jeho bouchačka. Zombie filmy moc nemusim, ale Daylight’s End mi nedělal problém dokoukat ()

doctor20

Super zombie film. Nazov by mohol byt Running dead, kedze je to kopia Walking dead, pricom v tomto filme zombici behaju. Bojove sceny dobre a ako sa na americky film patri, bolo aj dost patetickych scen, kde sa aj bezny divak citil ako správny bojovník proti nemŕtvym. Vyber hercov perfektny a aj ked dej prinasal jedno klise za druhym, tak to vobec nevadilo. Kazdy fanusik akcnych béčok a zombie filmov si urcite príde na svoje. A aspon trosku vyplnilo cas na cakanie na novu seriu WD. ()

maty39

Kaufmanovi Sinners & Saints byli celkem fajn akčňák s dobře natočenými akčními scénami. Totéž platí i o Daylight's End. Osamělý cizinec o němž se celý film nedovíme téměř vůbec nic, skupina přeživších, která v rámci pravidel žánru značně prořídne před závěrečnými titulky vinou nakažených zmutovaných lidí. Tak to je premisa a vlastně i celý film. Pokud chcete víc než toto, pak se koukáte na špatný film. Akce je dobře natočená a působivá a skoro bych řekl, že i uvěřitelná. Žádné superhrdinské a nezranitelné hrdiny tu nenajdeme, kulky docházejí, zásobníky se musí měnit. Není to žádné "to musíte vidět" veledílo a vlastně je to film jen pro příznivce bezduchých akčňáků, ale co.. to já rád. ()

Cinematrix

Pro milovníky seriálu The walking dead téměř povinnost. Nadupaná postapokalyptická řežba s uvěřitelným drsňákem v hlavní roli. Johnny Strong je borec a dokazuje to i vynikajícím hudebním doprovodem, který k filmu nahrál. Uznávám, že takovýchhle filmů je poslední dobou víc, než bakterií Salmonely v Somálsku, ale není bakterie jako bakterie. Zde se jedná o pořádně agresivní nákazu, která se dá eliminovat pouze injekcí v podobě samopalu a sérem v podobě co nejrychleji vystřílených kulek. Ale ty brzo dojdou a pak našim "lékařům" nezbyde nic jiného, než přejít na tzv. alternativní léčbu, kdy budou muset začít používat mozek. Vy to ale nedělejte, protože přesně tohle po vás takovýto druh filmů nechce. ()

johnsnow

KOMENTÁR OBSAHUJE SPOILERY: Trošku zvláštne post-apo ktoré neurazí ani nenadchne. Zombíci či upíri či ký boh to bol lebo vykazovali prvky jedného i druhého monštra boli nezaujímavo spracovaný, a poriadne vidno ich bolo iba na konci, inak boli vždy v tme. HERCI: Strong, Henriksen, Chelsea a ten starý čo viedol stanicu v poho, ostatné hlavnejšie postavy nezaujímavé ale rýchlo vykapú takže tak. AKCIA: Slabá, kvôli tme nepriehľadná(ak nerátam koniec a prestrelka s nájazdníkmi tie boli fajn) taktiež záverečná bitka bola oki ale strašne krátka. Takže celkovo to vidím na 2* a tretiu pridávam za post-apo vzhľad mesta ten bol oki. ()

Pitryx odpad!

Tak bohužel. Chtěl jsem z toho vyždímat alespoň těch dvacet, ale po čtyřiceti minutách jsem to nedal a sáhl na rychloposun. Ale ony ani ty akce nestály v podstatě za moc. Na maskách se šetřilo, triky jen sem tam, a ne zrovna nejlepší. Navíc to téma, že to někoho baví točit to, co už tu sto krát bylo. ()

Solverino

Velmi průměrné, hezký střílečky a alfa-zombík... bohužel to trpí logickými lapsusy, který vás donutí nesympatizovat s herci, který taky nejsou moc povedený. Lance Henriksen, to už je jenom stín zašlé slávy. Celkově průměrná záležitost. ()

Mamlas

Další varianta na zombíky, tentokrát tady máme vampírozombíky super rychlé a pro změnu v pohodě zastřelitelné a na slunci usmažitelné. Děj to nemá prakticky žádný, jen se skoro celou dobu neustále střílí do komparzu s gigabajty digitální krve. Je to jak z nějaké hry. Pomáhá tomu dobrá kamera, jinak dost volovina. (34%) ()

Virusman666

Super, bomba, takových filmů víc a jsem spokojenej člověk. a pro "EvilPhoEniX" - pro velmi nenáročné fanoušky? Zřejmě se moc díváš na "náročné" Ulice, Ordinace, nebo Superstar. Co už by někteří rádoby "odborníci" nechtěli... ()

B3n

Nemastné, neslané, postavy sa chovajú ako úplní kreténi, ale to už tak v amerických filmoch chodí. Logika je na poslednom mieste. Ako jednohubka fajn, ale lepšie sú ostatné filmy tohto žánru, napr. I am legend. ()

J.Mayen

Stopaz prepalena, nektere dialogy velmi nudne,ale trikove, myslim ze rozhodne nezaostava za lepsimi upirimi kousky jako je treba Blade, 30 dni dlouha noc, apod. Je to pomerne neznamej film a ja na nej narazil jen velmi nahodou. Ale myslim, ze v tomhle pripadne staci videt jednou, nevim jestli se jeste nekdy v budoucnu vratim. ()