Epizody(16)

Recenze uživatele Detak k tomuto seriálu (5)

Punk (2015) (E01)

Myslím, že se to povedlo. Ironie k životu, pivo, veselohry v bahně, pivo, plané naděje, pivo, protest a řádná dávka sarkastického humoru. Nas**t a zuby :-P ()

Rap (2015) (E03)

Dokument víceméně o ničem - samej pozér bez vyšších než vlastních cílů. Vlastně mi to přišlo tak jednoduchý a omezený, jako je celá tahle subkultura, proto dávám za 2. Těžko říct, jestli z téhle duševní ubohosti šlo vyždímat víc. ()

Meatheads (2015) (E10)

Nic proti svalovcům, ale dokument dost o ničem. Co mi to mělo dát, tak to fakt netuším.. ()

Thrash metal (2015) (E15) odpad!

Ach Bože, ať Satan spasí toho vola, co o tématu tak rychlém a šíleném, na kterém by se mohl vyřádit jak malej kluk, splácal takovej vágní a zcela nezáživnej nesmysl, ve kterém je mnoho minut (vlastně úplně všechny :-D ) promarněno úplně nesmyslnými záběry a keci. Ve své podstatě je to hodně zvláštní dokument o Debustrol - za ně a jejich písničku u titulků (Jugoslávie), jsem chtěl dát aspoň jednu hvězdu, ale to prostě nejde. Autor tohoto odpadu nechť už dál nese*e a praskne, protože toto je naprostá tragédie.. ()

Graffiti (2015) (E16)

Opět jeden z velice nudných dílů, plný nesmyslných záběrů na nohy, vlaky, záda apod. Těm lidem bych přál, aby, jestli si jednou postaví rodinný dům, přišel podobnej debil, jako jsou oni, a celej jim ho posprejoval nesmyslama - fakt umění, vy kokoti, to malé děti umějí malovat líp a nemají potřebu ničit majetek druhých lidí. Nakopat vás do prdelí, hajzlové.. ()