Epizody(16)

Recenze uživatele Tashi k tomuto seriálu (3)

Rap (2015) (E03)

Dozvíme se, jak rapeři uklízí v bytě, jak rapeři věší prádlo, jak rapeři nosí krabice, jak rapeři nosí tašku, jak rapeři chodí po ulici, jak rapeři kouří cigarety v backstagi, jak rapeři kontrolují Facebook, jak si rapeři vybírají boty, jak rapeři sedí u baru, jak rapeři telefonují s Honzíkem, jak rapeři tlachají u bazénu a další zajímavé věci... všechno ideálně v co nejdelších a nic neříkajících záběrech. Skvěle využitých 24 minut na krátký dokument. ()

Cosplay (2015) (E04)

Zatím nejlepší díl cyklu Kmeny (z prvních 4 dílů, které jsem viděl). Stručný, zábavný, příjemný a kvalitně natočený. O komunitě se divák skutečně něco dozví a na krátký dokument obsah bohatě stačí. ()

Motorkáři (2015) (E05)

Možná o něco málo lepší než díly Hooligans a Rap, ale stále velké zklamání. O subkultuře jsem se opět skoro nic nového nedozvěděl, celý dokument byl zbytečně dlouho natahovaný, jen samé tlachání o ničem a nekomentované záběry mě málem unudily - nejdříve asi dvě minuty zkoumání oblečení motorkářů od paty až k hlavně a poté další dvě minuty frajeření na motorkách. Co takhle nějaký voice-over? ()