Epizody(16)

Recenze uživatele Yoda sama k tomuto seriálu (4)

Punk (2015) (E01)

Smutné je, že ma viac zaujal Děs a Běs čo následoval potom. Ale slušné. ()

Hooligans (2015) (E02)

Fanúšikovia, bitkári, 'burani'. Skvelo vystavané, pretože fakt o tom netreba hovoriť viac než sme videli. ()

Rap (2015) (E03)

Vláďov poetický voice over cool, bohužiaľ nepoznám až tak českú rapovú scénu takže mi postavy tohto dokumentu moc nehovorili a ani ma moc nezaujímali. A aj napriek tomu že prišlo na 'some sick verse' a je to opäť skvelo natočené, tá ukážka, že sme všetci len ľudia ktorý majú radi pivo a topánky ma trošku nudila. ()

Cosplay (2015) (E04)

Tak roztomilé! O ľuďoch, ktorým nestačia všedné dni a chcú skúsiť a dokážu byť niekým iným a užiť si to v skupine rovnako entuziastických ľudí. A dokonca nájsť aj lásku. Už teraz je to pre mňa najlepší diel celej série. ()