Svérázní lovci se díky nejrůznějším kuriózním úrazům sejdou v nemocnici. A jako naschvál před Novým rokem. Nebyli by to však svérázní lovci, aby si v nelehké situaci neporadili. Dohodnou v operačním sále válečnou poradu a zorganizují akci, v níž má každý svůj úkol. Díky tomu v nemocnici uspořádají monstrózní novoroční oslavu, při níž alkohol teče proudem, nechybí společnice, cikánská kapela a filmový štáb. (ČSFD)

magu

Aj keď toto je "iba" TV film, dávam o jednu viac ako "lovcom". Úsmevov bolo viac, vydarená operácia nakoniec pripomínala niektoré "akcie" z mladosti. Avšak ešte stále sa majú Rusi čo učiť, aby natočili naozajstnú komédiu. ()

provitamin

Voľné pokračovanie lovu a rybolovu, tentokrát v nemocnici, kde nesmie chýbať alkohol a hlavne pááárty, kde alkohol pije aj šimpanz, pripití "doktori" operujú pacienta podľa inštrukcií čo číta generál v jednej knihe, prídu aj ženy zo susedného oddelenia a na traumatológiu sa dostanú vysokozdvižným vozíkom a pozvaní sú aj pápež a britská kráľovná. Proste absurdnosti, na aké sme zvyklí. 70%, ale prikláňam sa k 4 hviezdam, keď vidím jak je to podhodnotené. Videné v originálnom znení s anglickými titulkami. Trochu ma rušil ruský dabing keď po nemecky hovoril nemecký dedo mráz. Škoda tej nudnejšej prvej polovice, keď sa osadenstvo len postupne zbieralo. ()