Poté, co je Kyle Wincott ve válce zabit, trpí jeho armádní pes Max velkým stresem. Nedokáže si k nikomu najít cestu - dokud ovšem nepotká Kyleova dospívajícího bratra Justina. Ten se Maxe ujme a jejich životy už nikdy nebudou jako dřív. Max je dokonale vycvičený armádní pes nasazovaný v Afghánistánu do předních linií po boku svého pána, příslušníka amerického námořnictva Kylea Wincotta. Jednoho dne se ale věci tragicky zvrtnou a Kyle je při akci smrtelně zraněn. Max je traumatizovaný ztrátou svého nejlepšího přítele a není schopný pokračovat ve službě. A tak je poslán zpět do Spojených států. Jediný člověk, ke kterému si tam dokáže najít cestu, je Kyleův dospívající bratr Justin... Kyleova rodina se Maxe ujme a tím mu v podstatě zachrání život. Justin má ale plnou hlavu vlastních problémů - musí například plnit očekávání, která na něj klade jeho otec - a tak nejdřív nemá zájem starat se ještě o bratrova utrápeného psa. Jenže pro Justina, který je odhodlaný zjistit, co se onoho osudného dne s Kylem na frontě doopravdy stalo, je Max možná jedinou šancí na úspěch. Díky upovídané dívce Carmen, která to se psy umí, si postupně začne svého chlupatého společníka vážit. (HBO Europe)

E lan

Slušná rodinná zábava, která se snaží hrát na trochu něco více a ono to nevychází. Naštěstí herci a pes jsou roztomilí a tak lehký nadprůměr sedí... ()

masino odpad!

Prepacte, ale toto bol jeden z najgrcnejsich filmov ake som kedy videl. Jedna hnusna americka propaganda, podana primitivnym sposobom. Po polhodine som prestal pocitat vyskyt americkych vlajek vo filme a musel som to proste vypat. ()

Filiman

Tak teď mám vážně dilema jestli tomu dát 3 nebo 4 hvězdy. Mé vlastní hodnocení by spíš bylo tak 3.75 hvězdy. Docela pohodový a oddechový film na který se dá v klidu podívat. Není to nic extra, ale ani nic, co by mělo někoho vysloveně znechutit. Hlavní postava mi byla ze začátku dost nesympatická, ale to se naštěstí později trochu vylepšilo. Na začátku scéna v kostele působila opravdu docela smutně a občas mi přišlo, že ten pes je lepší herec než ten kluk. Navíc když byli nějaké ty psí souboje, tak to vypadalo, jako trochu přehnaný akční film. Prostě jeden pes kopne druhého a ten odletí pár metrů dozadu. Ale jinak to byl fakt docela fajn film. Sice nemám potřebu si to jít hned pustit znovu, ale bylo to OK. ()

elimS

60% - komentář 20ti slovy: Pěkný i místy dojemný rodinný příběh o oddanosti psa. Nebýt televizního zpracování a "dětských" hrdinů, kteří zachraňují situaci, tak je to lepší. ()

DeNighty

Na úvod - jsem pejskař.. Prvních 15 minut - 90%, vypadá to slibně.. Pohřeb - všechno dobré vyplýtvali, mám pocit, že vím, jak to bude pokračovat... 1 hodina filmu - kýč, kýč, kýč.. naivita na entou.. nebýt hezkého pejska, vypínám.. 1 hodina 15 minut - absolutní absurdita byla překonána.. 1 hodina 30 minut - dokoukám to jen kvůli pejskovi.. Skončilo to tak, jak se od cca 25. minuty dalo čekat. Začátek - 4,5* Střed-3* Konec 1* = dám 3 hvězdičky jen a jenom kvůli psovi Maxovi, pohlednému padlému vojákovi a kvalitnímu začátku. Hodnotila bych lépe, kdyby byl film pod kategorií Pohádka. ()

BardDeLune

To mohl být tak dobrý příběh, protože herce to mělo, produkci to mělo, skvělého pejska a více než výbornou hudbu Trevora Rabina, ale oni to prostě museli zatáhnout do té nekončící gangsterské americké kaluže blbostí. Škoda. ()

eFOXsize

Děj sice není věrohodný, a hlavní postavy jsou až bolestné klišé a vlastně vedlejší postavy rovněž, ale na mou duši, na psí uši, je to jeden z nejlepších psích filmů posledních let. Prosím, nekamenujte mě, ale ten pes - ano, musím to říct - je prostě boží. A téměř mě rozplakal. Určitě mi vzal dech. Za film 1*, za psa 3*. ()

XZvire

Typická přeslazená rodinná americká podívaná. Přesto film neurazí a je koukatelný, místy i napínavý. Jelikož jsem věrný pejskař, hodnotím o hvězdičku víc, a to nejen proto, že pes Max byl mnohem sympatičtější než jeho "nový" mladý majitel. ()

Zolky

V roku 2015 natočiť film s takým hlúpym, primitívnym a predvídateľným scenárom, to je fakt rarita. O tých hercoch sa radšej ani vyjadrovať nebudem. Pes bol na jedničku, preto dávam 2*. ()

marek29

Jsem opravdu na vážkách. Je tu patriotismus, uznávám poněkud patetický. Je tu pes v hlavní roli - asi film pro děti především. Ale jinak je to čistý produkt Hollywoodu a ten mainstream je tu znát. Tohle všechno by inklinovalo k trojce ale pak sou tu 2 kamenné vtipy, které mě donutily vyprsknout smíchy. Je to málo? Je to moc? Pro psofily asi jasná čtverka, u mě je to 3+ jasný pane. Víc než průměrná trapnovýplň večera ale dech to nebere. ()

wallax

Trailer naznačoval slušnú vojenskú vyšetrovačku so psom...triler preháňal a až priveľmi sľuboval...nič z toho nesplnil. Ak to skrátim: Najlepší herecký výkon podal samotný pes Max. Utrpenie z hereckých výkonov nezmiernila ani na oko veľmi príjemná a mnou obľúbená Lauren Lorelai Graham. Pár uplakaných momentov (áno, jeden z nich so mnou trochu pohol, ale nie dostatočne aby som dal viac ako 1*). Povedzme, že sa to uchytí ako rodinný film o vzťahu psa a človeka, ale takýchto a to oveľa lepších filmov je viac. A to som za na to celkom tešil...pošahaný trailer. ()

Dennnisa

Dojemné, svižné, sympatické. Sice to není úplně věrohodné, že by se to takto skutečně odehrálo, ale to je rozhodně vedlejší. Mně se to líbilo, Max je výborný. ()

iwusha17

Film ktorý ukázal aký je pes dôležitý tvor pre človeka, páči sa mi ako dali dôraz puto psa k svojmu človeku. Boli tu samozrejme aj momenty ktoré by tam byť nemuseli ale kedže to je venované psím hrdinom a ich pánom ktorý zahinuli nakoniec je to predsa len za 5 hviezdičiek. ()

PatrikP4

Příběh naprosto předvídatelný... Nic ani moc, čekal jsem něco více... Jediné co tam za něco stojí tak je Max a Mia Xitlalia (Karmen) proto dvě hvězdy... ()

PTuranyi

V podstate tínedžerský film o prerode Justina z unudeného tínedžera, ktorý sa len tak poflakuje s kamarátmi bikermi a hrá počítačové hry, na odvážneho mladíka, ktorý sa postaví priekupníkom zbraní a nakoniec si nájde cestu aj k svojmu otcovi. Akcelerátorm celého príbehu je pes Max, ktorý patril Justinovmu bratovi Kyleovi. ()

LL CoOl J 74

Dlouho jsem neviděl takovouhle oddychovku kde má hlavní roli pes .. Příjemně překvapili neuplná dokonalost ale 4 si to zaslouží ()

Dr.dogous

Scénář 4 režie 4 herci 4 výprava 5 celkem 17 hodnocení 85 % jsem pejskař. . Můj pes byl z filmu u vytržení. A ja taky.Pes umí milovat až za hrob. ()