Zóna A - Možno

Krátkometrážní / Hudební
Slovensko, 2000, 4 min

Peter Schredl

Jello Biafra

Pieseň "Možno" pochádza z albumu "Nikto nevie jak to dopadne" z roku 2000. Jedna sa o veľmi dobré obdobie tejto kapely, kedy hrala v silnej zostave: Koňýk, Leďo, Lump a Mikko. Optimisticky naladený klip natáčaný v bratislavskom Čuňove. ()

Jara.Cimrman.jr

Nahý kytarista - to je rozhodně punk. Nic jiného mi punk nepřipomínalo ani vzdáleně. Nicméně optimistická víra v budoucnost je mi hodně blízká a i ta popíčková kytara by se mi asi líbila, kdyby to tedy nebyla Zóna A. Od ní jsem zvyklý a zároveň očekávám mnohem větší šílenosti. ()

MM_Ramone

"Možno mi zajtra zavoláš. Možno že mi aj pusu dáš. Možno zajtra bude pekný deň, ale možno mi zajtra nič nevýjde. Možno že zajtra zdedím byt a možno zložím veľký hit. Možno zajtra bude pekný deň, ale možno mi zajtra nič nevýjde. Možno zajtra stretnem teba. Možno mi zajtra prachy spadnú z neba. Možno zajtra bude pekný deň, ale možno zajtrajšok už nepríde. Ja ale stále verím, že ma čaká niečo krásne. Ja stále vidím, žiarivé farby budúcnosti jasné. Ja stále dúfam, že sa všetko na dobré obráti a stále verím, že sa ku mne raz šťastena vráti." ***** ()

• Videoklip bol natáčaný v apríli 2000 v bratislavskej rekreačnej oblasti Čunovo. (Jello Biafra)