Príbeh o vzťahu medzi mladým mužom a zatúlaným šteniatkom, ktoré si mladík osvojí, je vyrozprávaný z pohľadu psieho žrádla. (figliar)

Marek1991

Trocha mi to pripomenulo jedného nášho psa u mojich starých rodičov, akurát som čakal, kedy sa vyvracia prípadne dostane infarkt, ale zahrali to do rodinného šťastia, takže sa nedivím, že v súčasnej dobe kedy sa niektoré psy vyzdvihujú pomaly viac než deti to v USA malo taký úspech. No aspoň aj to tu zahrali tak, že dieťa a zviera sa majú radi, takže dá sa, veľmi pekné. ()

Rozjimatel

[2,5*]     Oscarový krátky animovaný film, ktorý je v podstate celý o žrádle. Možno, že je kus originality v tom, že sa  príbeh odohráva niekde na pozadí, kým sa hlavný psí hrdina v popredí v jednom kuse napcháva, to je však pre mňa na nejaký zážitok trochu málo. A ani tá animácia ma nejako zvlášť nezaujala. ()

LencaN

Začíná to nevinně roztomilým opuštěným štěňátkem a rozbalí se to v milostný příběh. Psíček to byl extra roztomilý. Do toho jeho dobrácké srdce. Stejně jako tady, občas u kraťásků žasnu, jak se tolik dokáže vměstnat do několika málo minut. Našla jsem tu spoustu věcí. Jednak pes - nejlepší přítel člověka, nejoddanější. Taky že láska prochází žaludkem. A konec dobrý, všechno dobré :) ()

Gemini

Předfilm Big Hero 6! No... a co jako? Dobře dobře, zapomněl jsem, že Big Hero 6 u nás skoro nikdo neviděl, takže co takhle? Krátký animák, co dostal Oscara! More interested.... Pořád mě nechápeš, tak ještě jinak - skvěle vymyšlená, vtipná a dojemná story toulavého štěněte, kterému se dostane páníčka-jídelního kanálníka a jména Winston, později paničky poblázněné zdravou výživou, a nakonec... spoilerovat něco, co má pár minut, je extrémnější prasárna než to, co do sebe ti dva svobodní mládenci hrnou pod tlakem, takže si to radši najděte a užijte si to;) 90% ()

Allien.9

"And the Oscar goes to... Pixar." What a surprise.;-) Roztomilé, vtipné, dojemné. Jen doufám, že si dětičky z filmu nevezmou příklad a nezačnou své zvířecí miláčky krmit podobnými "lahůdkami". V reálném světě totiž pejskové praktikující podobné žranice umírají; v křečích, na zástavu tukem obaleného srdíčka.;-) ()

Oscary 2015 - výsledky

Oscary 2015 - výsledky