Hellyfish

Horor / Komedie / Krátkometrážní
USA, 2014, 13 min

corpsy

Konzumná spoločnosť. Jej zničenie si naplánovali medúzy pre ich ťažký život v tomto svete. Je to ale len paralela k skutočnému problému tejto planéty, zaobalenom v svižnom a vtipnom zlepenci viacerých žánroch. ()

Flipnic

Nádhera!! :-DD Už aby odešla ta zasranááá zima a přišlo konečně to posraný léto ...!! Tenhle kraťas fakt mile navnadil ... ;)) ()

Dellamorte

Roku páně 1958 zoskočila H-bomb do oceánu, upravila medúzy a ruský agent , ako aj iránsky terrorfanaticlub sa ju pokúšajú odchytiť, zneužiť a použiť na USA liquid. Produkčne sympaticky umravnená veselosť, ktorá aj v zime pripomenie plážovú recesiu. ()

George Stobbart

Zábavný a štýlový beach & sea monster attack, ktorý mi perfektne dvihol náladu. Urobiť z toho plnometrážne béčko s dostatočným rozpočtom na triky a monster efekty, tak skáčem od radosti. ()

Beckett51

Téměř geniální (parodie na) sea-horror film(y). Jediný, co mi tam vadilo byl ten začátek ve tmě. Kdyby radši prodloužili o ty dvě minuty ten masakr na pláži a přidali pár humorných scén, nic by mi nebránilo dát pět hvězd. Takhle chlupatý medúzy neuvidíte ani v podniku Atlas. ()

SOLOM.

Zmutované digitální medúzy útočí, aneb jeden neobvyklý den na pláži. Tenhle průměrný short v podstatě nic moc nového nenabídne, ale po vzoru kupříkladu Brutal Relax započne opravdu krvavý masakr, který neušetří vůbec nic a nikoho. Jen s tím rozdílem, že kvalita triků ani černého humoru tentokrát není bůhvíco. ()

dubinak

Tohle není až tak úplně pro mě, ale vyloženě blbý to podle mě nebylo. Potěší asi snaha pro zajímavý vizuál a příjemné zpracování. O příběhu asi nemá cenu mluvit, žadný v podstatě není. Je to prostě jen taková slizká plážová řežba. ()