Keď sa šestica mladých žien prebudí medzi množstvom hnijúcich tiel, ani vo sne ich nenapadne, že napriek akejkoľvek snahe o útek z domu šialeného vraha ich nočná mora ani z ďaleka neskončí - práve naopak! Čím väčšiu snahu vynakladajú, tým viac si začínajú uvedomovať skutočnú desivosť situácie, v ktorej sa práve nachádzajú. (*CARNIFEX*)

Fungore

Špína, gore, znásilňování, rozložené mrtvoly, hnus, psycho a jedna velká deprese. Nic pro slabé povahy a jen pro velmi okrajové publikum. ()

DonBraso

Dostal jsem chuť na něco peprnějšího a tohle byl od jednoho uživatele menší tip,že tohle bude doopravdy gore show.Ruku na srdce,nebyla.Musím říct jedno,ten hudební doprovod byl přímo fantazie.Jel jsem to na sluchátkách,kdy to mělo teprve drajf.Nebojim se říci,že i hudebním podkresem na scény to byla filharmonie,kdy plno áčkových hororů v tomhle naprosto tápe.Je pravda co jiného taky pouštět,když ve filmu nepadne ani jedno slovo.Jsou tu snad i dvě lekačky,což je v tom ranku docela novinka.Je tu parta holek,který vlastně ani moc nekříčí,slyšet to stejně není,který na konci v kině uvidí(divák) co to bylo za kvítka.Vlastně tu byla jakási premisa,že každá si to zasloužila.Začátek neskutečně gradoval a je fakt škoda,že Phil to chtěl rozehrát povíceru,ale v půlce už docházela šťáva a už i já jsem to přetáčel,protože nepřišlo nic velkého co by stálo vůbec za řeč.Jednou je pěkný,že jedna je sešitá,druhá kupodivu taky,pak v tom byl docela zmatek,která je která a spíš to už bylo neuměním režisérské židle.V gore položkách tu je snad jen ten oblek přešitej na svém těle,kdy si jedna naháže deset gothaje a dvacet vepřových jater do svého žaludku.Kostry byly velký fail.Jeden náznak znásilnění,což trochu Miloš styl a čau.Doopravdy za hudební doprovod fakt palec nahoru,začátek jemně depresivní,kamerový filtr proč by ne,ale koukat na bahno už fakt mě přímo vytáčelo.Všeho s mírou se říká.Fred Vogel stále vede. ()

Pokri

Pomalší rozbeh, nejaké mŕtvoly a fekálie už ma nedokážu znepokojiť, ale od tretej "kvetinky" to začína vizuálne i hudobne gradovať. Záver až príliš explanačný, takže slabšie 4*. ()

+sfinx+ odpad!

Počítám, že Řezník a ti s ještě nižším IQ (zato vyšší mírou deviace) nad tímhle budou onanovat. Pro člověka, co chtěl vidět horor s příběhem, patřičnou atmosférou a napětím, je tahle splácanina vnitřností, výkalů a masa v nejrůznějším stádiu rozkladu jen zklamáním. A dost nechutným. ()

veronikajel

Tak takhle rozporuplný myšlenky co mam sem ještě snad nikdy po shlédnutí filmu neměla. Hnus, odpor, hegeš... Ale na druhou stranu z určitýho hlediska dokonalý... ()

Caviar

Gore dotažené až na úplný okraj šilenstvi a zmaru. Film bez jakéhokoliv náznaku lidskost. O nějakém pokusu o teatrálnost, jak jsme u Gore zvyklí, zde nemůže být ani řeč. Zvrácenost a ohavnost, od začátku do konce. Příběh je jednoduchý a jasný, není třeba žádných dialogů. On by je v podstatě ani neměl kdo vést. Pokud máte chuť na něco nového, určitě věnujte čas a zkuste si, co jste schopni ještě snést. ()