Horkýže Slíže - L.A.G. Song

(hudební videoklip)
všechny plakáty

Karamanlis

Tento song som vždy považoval za preceňovaný a klip k nemu ma svojim spôsobom irituje. Podľa mňa bol L.A.G. Songu v rádiách či TV dopriaty väčší priestor než by si reálne zaslúžil. Na albume Kýže sliz sa nachádzajú aj lepšie skladby. ()

Jara.Cimrman.jr

"Viem, neopakuj mi to stále, ja som vyrastol na Death Metále." Skvělý nářez, vynikající text a čtyři naháči ve sprše, tak co chtít víc? Snad jen více lesbian scén, ale teď mě napadá, že od toho klipy asi nejsou. ()

MM_Ramone

Pieseň "L.A.G. Song" je v poradí ôsma skladba z piateho štúdiového albumu hudobnej skupiny Horkýže slíže. Album nesie názov "Kýže sliz". Vyšiel v októbri roku 2002 pod značkou vydavateľstva EMI Monitor. K vtipnému, satirickému, punk rockovému titulu "L.A.G. Song" bol vyprodukovaný oficiálny videoklip. To, čo by bolo v tejto šialenej dobe politicky nekorektné a takmer až hraničiace s trestnou činnosťou, bolo pred viac ako dvadsiatimi rokmi zábavné. Dnes by sa z toho zúriví, fanatickí LGBTI aktivisti posrali. Nepríčetne by vrieskali ako zdivení. Lesbian´s and Gay´s song však ešte v nedávnych časoch bola sranda, ktorá vtedy nikoho neurazila a mnohých pobavila. Podaril sa dokonca aj ten jednoduchý, poloamatérsky klip, ktorý bol k tomu natočený. Nahatí členovia kapely hrajúci v sprchovacích boxoch. Easy funny punk from Nitra. *** ()