Mladá policejní inspektorka Corinne Levasseurová je po konfliktu s prokuraturou přeložena do malého severofrancouzského města. Nejdřív dělá jen papírování v kanceláři, ale pak se dostane k případu, který se nebývale rozroste. Jde o dětskou pornografii, do níž jsou zapleteny i mocenské špičky v kraji. Ani tentokrát nechce inspektorka ustoupit, znovu riskuje svou kariéru a je ochotna svědčit u soudu. Odmítá podlehnout nátlaku, který je na ni vyvíjen. (oficiální text distributora)

PTuranyi

Policajná dráma morálne otázky korupcie a bezzubosti polície podobne ako mnoho iných francúzskych filmov z prelomu 70/80-tych rokov. Napadá mi "Kto nastaví kožu" s Alainom Delonom či "Traja muži na zabitie" akurát Delona nahradila herečka Miou-Miou. Tá svoju úlohu zvláda dobre, možno aj preto, že práca s detskými obeťami jej pristane. Produkcia je síce dobrá ale film na thriller nemá dosť šťavy a napätia. Dej sa skôr tacká než akoby vykročil rázne za svojim cieľom. Zbytok postáv až na komisára je nevýrazných hoci zahrané nie sú zle. Záverečné morálne memento má však tú správnu úroveň. 70% ()