Zmutovaná rajčata opouští pole a začínají napadat lidi. Vláda USA vše tají a povolává do boje tým vědců a malou elitní vojenskou jednotku, aby čelily vražedným rajčatům. Všechny snahy o potlačení rajčat selhávají a rajčata se naopak vyvinou do větší výbušné formy. Nakonec propuká panika, lidi čelí tvrdému útoku rajčat a USA povolává armádu. Po krvavo-kečupovém boji armáda prohrává a osud lidstva se zdá být zpečetěn. Hlavní hrdina na poslední chvíli objeví slabinu rajčat a s hrstkou přeživších se mu podaří zachránit zbytky civilizace. (merlinovic)

waits

Trochu divné hodnocení,že..ale je to prostě perfektní béčko! Záměrně pitomé a přitom zábavné. Jasný kandidát do naší soukromé promítací akce komediálních horrorů a jejich odnoží. ()

Saur.us

Už podle názvu je každému jasné, že tenhle film nemůže být myšlen vážně. Tahle šíléná parodie na slashery, critters nebo gremlins se ale bohužel nemůže ani zdaleka rovnat triu Zucker Zucker Abrahams. Ale nápad super. ()

Omnislash odpad!

cekal jsem, ze to bude zle, ale vysledek zcela predefinoval muj zebricek hodnoceni. s kazdou postupujici minutou jsem citil, jak muj mozek protestne pacha sebevrazdu. tenhle film neni shlednutelny do konce (nebo alespon do poloviny) ()

char_t

Netřeba vidět, stačí si párkrát přečíst název - film je stejný. Lehce ulítlý, sem tam vtipný, trochu nadsazený, středně vražedný, trochu více úchylný a hodně divný. Opravdu hodně. ()

Olík

Old-school hybrid parodie a sci-fi s trochou originálních, trochou obšlehnutých a spoustou amatérských vtípků. ()

rg.jerry odpad!

Že to má být parodie - to je jasné už z názvu. Ale stejně nepřekonatelně trapné. Dávat tomuto filmu 4 nebo 5 hvězd je urážka veškerého filmového umění. ()

AriAries odpad!

Z rajčat je nejlepší udělat salát. A nebyl by to režisér s italským jménem, aby tohle nevěděl ;-) Parodie? Komedie? Sci-fi? Horor? Recese? Vážně? Nemůžu se rozhodnout, jestli je to autorova pomsta za zkažený rajčatový pokrm s příměsí nadsázky, nebo slabší pokus parodovat některé americké horory. ()

elimS

30% - komentář 20ti slovy: Lepší než první díl - mělo to ucelenějsí "děj" a horší než druhý díl - míň vtipu, ale zase menší oživení s policii a detektivem. ()

Stejšn

John Astin je můj oblíbený herecký optimista, přesto ani on nedokázal zachránit tento film. Je to parodie, která ovšem místo vtipnosti hýří trapností. Nuda k ukousání. ()

Daryl.Dixon

No to byla slátanina, nebo spíše salátina. Od dnešního dne nežeru šopák, protože by mohlo jít o život. Hlavně doufám, že nepřijde útok vraždících květáků nebo invaze kukuřičných klasů - to by byl teprve konec. ()

Safa Daniel

Občas jsem se zasmál, ale čemu se směju opravdu směji je kvalita tohoto filmu. Jediné co k tomuto filmu doporučuji, je ho přepnout. ()

Ilus odpad!

Nevadilo by, že je to blbost, taky je to parodie. Ale na tomhle prostě není vůbec nic vtipného. ()

zdeminem

Tenhle film mě dostal neskrývanou absurditou, ztvárněním samotných vraždících rajčat a tu pátou hvězdu za pojmenování paní doktorky - "tomatoložka" - to nemělo chybu... Litoval jsem, že už nehulím trávu, to by musely být husté stavy... :D ()

romanz123

Ze začátku mě to celkem bavilo, bylo tam pár originálních nápadů a vtipných míst. Postupem času to ale ztrácelo tempo a nápady a vtip se vytrácely, takže celkový dojem je dost rozpačitý. ()

notor.69

Sympatická blbost :-D Pokud máte stejně jako já rádi filmy typu Gremlins, tohle je přesně něco pro vás! 4* za pěkně udělaný rajčata a "banánový" útok ()