Dr. Marcus je renomovaným psychiatrom, ktorý sa rozhodol, že sa prostredníctvom novej knihy podelí s čitateľmi o informácie z jeho posledného výskumu. Samotným obsahom majú byť rozhovory s duševne chorými pacientmi, trpiacimi rôznymi nočnými morami, vďaka ktorým skončili v útrobách psychiatrie v Spring Valley. Ako však prebieha jeden pochybný dialóg za druhým, začína si Dr. Marcus uvedomovať, že sa v liečebni nachádza pacient, ktorý skrýva temnejšie tajomstvo, než všetci ostatní ... (*CARNIFEX*)

Perverz

Psychiatrická léčebna je na horor místo jako stvořené. Psychiatr vyslýchá pacienty, každý zažil něco jiného, máme tu zombie, vymítání, upíry.. Co absolutně neklape je atmosféra, opět. Alespoň máme hodně krve, avšak nic převratného. Zabíjí to i herci, a ani hudební doprovod není nic extra, spíše velkej shit. Koukatelné to je, a i když bez nějaké gradace, tak alespoň máme na konci nějaký zvrat.... ()

Furmi

Zaujímavý poviedkový horor. Niektoré príbehy boli celkom nudné a otrepané ale taký príbeh č. 2 bol super. Ku záveru tak isto zaujímavé. Zo sračkových hororov určite príjemné prekvapenie. ()

Hernycztek

Několik pacientů psychiatrické léčebny, vypráví své příběhy o tom, jak se do zařízení dostali. Psychiatr má poněkud zvláštní metody, jak pacientům ''pomoct''. Každá povídka má originální námět, nějaká je lepší, nějaká horší, ale vyloženě špatné to nebylo. Vrah ála Dexter byl nejlepší, bláznivá holčička, která nutně potřebovala 37 dolarů taky ušla. Konec byl (ne)překvapující. I když se tu neobjevují zvlášť nudná místa, téměř dvouhodinová stopáž, je na takhle průměrný film zkrátka moc. ()

Rathalos

Hmm,nebolo to zle,ale ani ma to nenadchlo,zvlastny film,nie je to prave ten styl hororu,ktory mam v laske,ale snaha bola,za 3 hviezdicky...:-) ()

Vabr

V polovině povídky s kuchyňskou fólií jsem to zabalil tak jako do ní vrah zabalil tělo. Povídka s vrahem byla důvodem, proč jsem se na tenhle film vůbec podíval, protože to dělal režisér The Body z Into the Dark, ale docela mě u něj mrzí nebo spíš přijde takový ubohý, že ten stejný nápad zfilmoval dvakrát, že to nepůsobí moc dobře. Na druhou stranu tahle Patient Seven verze je stokrát horší. Hlavně je nudná a vrah nemá vůbec žádné charizma oproti tomu z Into the Dark. Ten patří mezi vůbec nejlepší záporáky, které jsem kdy viděl. Strašně nezajímavé postavy, dialogy a průběh mi taky přišel o dost nezáživnější. Jinak první povídka v tomhle filmu je strašně podprůměrná. Omáčka je hrozně monotónní a začne strašně rychle nudit. Vždycky tam vejde nějakej blázen. On se ho zeptá, co se mu stalo a jak to bylo. Tak to odvypráví, a pak mu na to začne mlít nějaký sra*ky ve stylu: ,,A víte, co si já myslím? Že jste surový psychopat, který si to nedokáže přiznat a maskuje se za oběť.’’ A takhle to jede furt dokola, takže už to působí i dost trapně. Herci podle mě dost přehrávali. Skipl jsem to na konec. Konec je docela nereálnej, trapnej a hrozně nepřekvapivej, takže to za nic nestojí. Co jediné na filmu oceňuju je, že kamera byla v pohodě (čekal jsem nějakou strašně amatérskou). Vyhodnocení: A víte, co si já myslím? Že byl tenhle film trash tak jako kupa jiných povídkových filmů. ()

Veronica27

A tak nebylo to špatné, já tyhle příběhy z psychiatrických léčeben různých pacientů mám ráda, bohužel ty filmy fungují vždy na stejném principu a zakončení.Takže pro mě trochu zdlouhavé. ()

Snakefinger

Od prvopočátku naprosto průhledné a hodně levné. Herecký výkon hlavního borce Míši Zelezného byl ok, ale celé to bylo pro mě naprostým zklamáním. Navíc od poloviny filmu se dostavila těžká a zívací nuda. Kdybych nebyl líný tak si to přetočím na konec. ()

kristovanoho odpad!

Včera Matčiny voči, dneska tahle "paráda" a já pomalu začínám mít strach, že jestli ještě uvidím do konce roku, byť jen jedinou, píčovinu podobného ražení, ukradnu polovici její anální megadildo, vymlátím s ním školku na kopci a stanu se pacyjentemvosum. ()

Martin29

Moc mě to nebavilo teda. ´´Doktor,, Marcus dělá rozhovory s lidmi v psychiatrické léčebně. Setkáme se zde s invazí zombie, slasherem odehrávajícím se na Halloweenu nebo i upíry (žádný moc originality neposbíral vše už bylo někde jinde) . Na konec příjde pointa, která je zajímavá, ale do té doby mě to moc nebralo. 2 hvězdy za 2 příběh (ten bych klidně chtěl vidět v celovečerní verzi) chlápka co se bál igelitové folie jelikož se mu zdálo, že ho kdysi někdo zabil šel s ním na party tam se s ním všichni fotili a na konec ho pohřbil a za pointu jinak nic světoborného. ()