Maxinožka

• Francie Bigfoot Junior (více)

Náctiletý outsider Adam se vydává na dobrodružnou cestu, aby odhalil záhadu svého dávno ztraceného tatínka, jen aby zjistil, že to není nikdo jiný než legendární Lesní muž! (Vertical Entertainment)

Gogo333

Animace průměrná, ale na takový nenápadný film dost slušná. Příběh ucházející, máme tam nějaký ten humor a akci. Bohužel obojího docela pomálu a na několika místech jsem se i nudil. Celkově to je takový průměr a vůči evropské tvorbě docela slušné, samozřejmě za velikány z Japonska a USA to hodně ztrácí. 50% ()

Fiftis

Jednou z radostí byť filmovým fanúšikom je zážitok zo sledovania obskúrneho filmu, ktorý vás úplne prekvapí. Toto je typický film, ktorý určite bežný filmový divák vynechá, pretože nie je ochotný riskovať sporné vlastnosti. Pri sledovaní tohoto európsky-importovaného animovaného filmu The Son of Bigfoot som zažil celkom príjemné prekvapenie. Je spracovaný veľmi dobre a celkom ma to bavilo. Akčné sekvencie majú pekný spád a srsť/vlasy sú dobre spracované. Zázemie a lesná príroda sú tiež veľmi solídne na malý rozpočtový animovaný film. Odporúčam. (14.5.2022) ()

BlondJames

Jde vidět, že čím dál více animovaných pohádek se opírá o důvěru v rodinný krb, rodinné soužití, prostě o rodinné hodnoty vůbec a to se mi líbí. Co mě ovšem zklamalo je, že zde bylo tak málo humoru, že nemůžu uvěřit, že se na tom podílela i Francie. Konec pohádky mě pobavil asi nejvíc, ale škoda, že se to v tomhle duchu neodehrávalo hned od začátku, jinak bych určitě dala o hvězdu víc, neboť miluju animované pohádky se vším všudy, takže nejsem náročná ani tak na humor a provedení, jako spíše na vtáhnutí do děje. ()

BOURQUE

„Malý Yeti“ je spíš priemerne dobrým animákom (možno trošinku viac pre dospelých ako pre mladých). Dôvod, že prečo dávam 4 hviezdy je to, že má skvelých vedľajších postáv (zvieratá-priatelia). Škoda, že oni sa nedostali ešte k väčšiemu priestoru. Záver jednoduchý a možno až moc idealistický, ale nevadí. Osobné hodnotenie: 80% (****) ()

iXtr3m3

Ničím prelomový, chovaním postáv trošku dospelejší animák, ktorý ale celkom slušne odsýpa, takže na ten priemer sa nejako vyškriabal. Ale tá animácia bola slabá už 5 rokov dozadu a nieto ešte dnes. Uvidím, ako dopadne pokračovanie, ktoré mám v pláne si pozrieť znovu s dcérkou ako aj prvú časť a všetky animáky za posledné roky. ()