Vietcong: Real Life

Krátkometrážní / Válečný / Komedie
Česko, 2016, 10 min

Peťan, jakožto vášnivý hráč her pod vlivem alkoholu, se zničehonic probírá uprostřed džungle. Po chvíli za ním přibíhá zdravotník a další členové týmu, kteří jsou mu silně povědomí. Než se stihne pořádně vzpamatovat, zjišťuje, že se objevil ve své oblíbené hře Vietcong a jeho tým čeká, až jim vydá rozkazy. (e.peet)

HolyKeeper

Peťanův kraťas je kupodivu poměrně kvalitním snímkem s velmi povedeným vizuálem, i docela zajímavými postavami. Bohužel není dobré brát do štábu prarodiče, kteří sotva udrží v ruce kameru, protože pak se může stát to, co se stalo zde. Detailní záběry na postavy s neposednou kamerou se snaží dodat divákovi pocit realismu. Bohužel ale dodává spíše pocit bolehlavu. Jinak šlo ale o docela dobře strávených 10 minut života. Jen ten scénář to chce vymýšlet příště někde jinde, než v hospodě u točenýho. ()

CaptainBlaf

Celkem zajímavě provedený krátký filmeček od Peťky, pobraný v kodeiálním stylu, samozřejmě jak jinak. Film se celkově povedl, líbila se mi hudba v pozadí, atmosféra, hraní kluků. Jediné, co mi vadilo, byl příliš častý střih a chaotická natáčení záběrů u přestřelek. Jinak s tím rozpočtem, co kluci měli, na amatérský film, dost solidní. ()

soso13

Zajímavé video z dílny @peťangames. Každopádně musím říci, Peťan jako zkušený "rajdr a lec plejer" by měl zvládat režírovat lepší snímky. Na mě moc zbytečných střihů a taktéž velmi špatná, chaotická kamera. 2** ()

Robin.Vesely

Parádní a výborný mini film o povedené hře Vietcong. Peťan se překonal. Skvělá kamera, efekty, střih, celkem povedený scénář a obsazení lidé v rolích postav ze hry vypadají hodně podobně. Za mě 5 hvězdiček. ()

Lubik333

Peťana na YT sleduji už delší dobu a pořád má čím překvapit a toto je další příklad. Opravdu nechápu hodnocení třeba pana Punkermana a podobné komentáře, je jasný že by měl pod 20%, kdyby se to srovnávalo s normálnímy filmy, musí se to brát jako amatérský minifilm s minimálním rozpočtem. Za mě to teda bylo povedené. ()

Trafico

Jako kdyby byl rok 2003/2004 a opět jsem hrál tuhle pecku :-) Rozhodně povedený film s "klasickým" peťanovým humorem ()

Mausecat

Tohle se Peťanovi povedlo. Jako krátkometrážní komedie to posloužilo velice dobře a kromě rozklepané kamery nevidím problém. Amatérské herecké výkony jsou u takových snímků samozřejmostí a i tak to působí velice dobře. ()

Speedy115

Velmi slušný amatérský film. Vietcong jsem nikdy nehrál, jinak by jsem to asi hodnotil líp. Pěkný herecký výkon Peťky a zdravotníka :) ()

mikecze156

Tento film je tak super, protože já a další jako fanoušci hry Vietcong a petangames je fakt super. Na film jsem se díval několikrát, protože mi přijdu pořád vtipný a zajímavý. ()