Pamela & Tommy Lee: Porno bez cenzury

• Česko Pamela Anderson: Sex živě (více)
všechny plakáty

Pamela Anderson, proslulá především díky své roli v seriálu Pobřežní hlídka a svému uměle zvětšenému poprsí, a její tehdejší manžel Tomy Lee, předvádějí, jak vypadá soulož na lodi. Začíná orálním sexem, končí ejakulací na Pamelino poprsí. (Heroin17)

paascha odpad!

zdá se, že s bobtnajícím objemem a klesajím průměrným věkem uživatelů se ve zdejší databázi setkáme za chvíli s ještě většími perličkami. Co bude příště, home video malého onanisty? Nezdá se vám, děti, že původní idea je úplně fuč? Porno s kozaticí pamelou nemá s filmem nic společného, stejně jako stupidní TV soutěže ()

Lima odpad!

Jéjé. No tohle megadílo bych tady ani nečekal :o) Takže - kamera vynikající, scenář rovněž, režie jakbysmet. Casting je dokonalost sama. Tommy má hezkou kérku, je herecky velice zdatný a svým vášnivým herectvím inspiroval i Pamelu, která zde podává největší herecký výkon své kariéry. Známý filmový recenzent František Červenokostelecký, toho času na pavilónu č.12 v bohnické léčebně, označil toto dílo za jedno z nejvýznamějších postmodernistických děl 2.poloviny 20.století. Myslím, že není potřeba nic dodávat. ()

smrtubohem

Přesně jedna z věcí, která mne přinutila k zamyšlení, zda se "komplexnost" zdejší databáze neuchyluje někam šejdrem, někam, kde by to asi býti nemělo. Považte: porno, realityšou, soutěžní pořady, koncerty, velká spousta dokumentů sem PROSTĚ A JEDNODUŠE NEPATŘÍ! Jo a co se týče Pamelina řádění: nezměrně hloupá plastokozá kravka mně nikdy nezaujala, navíc i při občasném dívání na péčko volím řekněme "kvalitnější" záležitosti na "úrovni" a ne takovýto rozostřený roztřepaný oplzlý a nechutně zprofanovaný záznam. ()

Prochy38 odpad!

To myslíte vážně? To už se sem dává každé amatérské porno? A že je to zrovna Pamela, bych aspoň čekal nějakou úroveň. Ale je to trapné home video, které postrádá cokoliv, co by mělo jen z dálky naznačovat, že jde o film. Nemám za co dát *. Jak se mi Pamela fakt líbí, tak za toto nejde ani kývnout hlavou... ()

kingik

Vidět nenalíčenou Pamelu není zase tak šokující pohled. Stejně tak i domácí porno s Tommym a s ní nemá moc vysoké kvality. Pamela má neskutečné tělo. To ano, ale na druhé straně nic moc tady není vidět a to je asi to nejslabší. Dost se tu kecá o ničem a na zmíněné hrátky se tu dostane jen v několika málo scénách. Navíc čekal jsem,že tato slavná sexbomba bude v posteli pěkná divoška, ale je to slabota, pánové a dámo. Jen leží a drží. Mnoho povyku pro nic. ()

• Záběry Pamely a Tommyho neměli nikdy spatřit světlo světa, avšak stavební dělník, který pracoval na jejich nové koupelně, využil příležitost a kazetu s jejich hrátky odcizil. Po néuspěšném vydírání ji bez okolků vyvěsil na internet. (korbitch22)
  • Predajom približne 600 000 kópií tohto videa je toto video jedným z najpredávanejších videí pre dospelých všetkých čias. (Raccoon.city)
  • Části tohoto domácího videa byly natočeny v Pamelině obytném přívěsu během natáčení filmu Barb Wire. (DaViD´82)