Orin Boyd sice patří v Detroitu k nejlepším policistům, má však stále problémy, protože se odmítá podřídit autoritě a případy řeší po svém, často bez ohledu na rozkazy a zákony. Při slavnostním shromáždění s projevem viceprezidenta si všimne dvou podezřelých policistů v jeho doprovodu. Opravdu jde o atentátníky, kteří se viceprezidenta vzápětí pokusí zabít. Boyd zasáhne a po divoké přestřelce politika zachrání, i když ho přitom musí shodit z mostu do řeky. Místo pochvaly je proto převelen do obávaného 15. okrsku, který řídí rázná náčelnice Annette Mulcahyová. Když jednoho večera překazí Boyd transakci drogového dealera Latrella Walkera a muže, z něhož se vyklube policista Montini, je přeložen k dopravní policii. Ukáže se však, že je při řízení dopravy naprosto neschopný. V noci se ale stane svědkem organizované loupeže padesáti kilogramů heroinu, které jsou ukradeny přímo z policejního skladu. S novým parťákem, mladým černochem Georgem Vladkem, se pustí do pátrání a dostane se na stopu Latrella Walkera, který často navštěvuje ve vězení dopadeného překupníka Shauna Rollinse. Od šéfky se také dozví o podezření na korupci mezi policisty... (TV Nova)

MM11

Skutečně, tohle se Andrzeji Bartkowiakovi hodně povedlo. Jak jsem uviděl jméno režiséra, hned jsem se zaradoval, a opravdu - nadprůměrný, stylový a vtipný akční film s poměrně solidním Seagalem. Scénář rozhodně neuráží a jako obvykle Andrzej Bartkowiak válí. Jediné co mě zaráží (nebo docela mrzí), je fakt, že Seagal po takovém skvělém comebacku ztloustnul a začal točit ještě větší hovadiny, než před tímto filmem. Škoda. ()

Anderton

Podľa mňa najlepšia a najzábavnejšia seagalovka. Najlepšia asi preto, že som videl s ním maximálne 5 filmov a tá zábavnosť je skôr nechcená, Dmx_ova sebaprezentácia je vážne k smiechu. No a najväčším prekvapením je režisérov solídny cit pre atmosféru a akciu, pretože inak ho považujem za režisérskeho zločinca ešte väčšieho kalibru, akým je Brat Rattner. ()

Martin741

Stevo sa po par hrozach, co natocil /The Patriot/, opat vratil s filmeckom Exit Wounds. Reziser A. Bartkowiak je skuseny kameraman, co vidno pocas celeho filmu, scenar je na Stevove pomery obstojny /zabudnite na ekoposolstvo/. Sympaticka tematika - korupcia u policajtov a privyrabanie si policajtov predajom drog - ma cosi do seba stale. Dokonca aj par skvelych akcnych scen sa najde. Stevo prijemne prekvapil, 85 % ()

whack

Obleky z hadej kože, teľacina, vtipy o mŕtvych zvieratách, trápne drsňácke hlášky pseudogangstrov, vcelku nereálne obludná štvrť výzorovo podobná americkému getu 90tych rokov, preafektovaný afroameričan tláchajúci dokolečka o negroch a tlstých ritiach, proste zle. Jediným pozitívom je veľa mŕtvych skorumpovaných fízlov. ()

Skleena

Neuvěřitelná kombinace v podobě Saegalova filmu s existencí příběhové linie a občas i vtipnými hláškami. Především co se týče zmínky hlavního představitele o vlastním "xichtě šťastného muže" :) Není to úplně blbý, není tam nevkusná hudba (a to nejsem žádnej fanda danýho žánru) a dokonce tam je i svižnější, pro Stevena neobvyklá akce (pán elegán, nakládající bez kapky potu na čele). Tak nějak mi z toho v celkovém součtu vychází jeden z nejzdařilejších počinů zmiňovaného gentlemana. Klobouk dolů, blýskavě černé vlasy s copánkem ven! ()

• V scéne, kde Orin Boyd (Steven Seagal) počas jazdy v čiernej dodávke zápasí s dvoma chlapíkmi, vykopne jedného z nich von cez otvorené dvere. Pri zábere z vonku je však jasne vidieť, že vypadne iba figurína v blond parochni. (Patrik200s)
  • Drag-On, ktorý hraje postavu Shaun Rollins, je v skutočnosti raper, ktorý patrí do skupiny Ruff Ryders. Do tej skupiny patrí aj raper DMX. (Seag)
  • Čtveřice DMX, Isaiah Washington, Anthony Anderson a Tom Arnold se o tři roky později znovu sešla během natáčení snímku Od kolébky do hrobu (2003), který také režíroval Andrzej Bartkowiak. (Jizni Tlapa)