Cheryl dostane od tajemného muže lístky na film do nově opraveného gotického kina a vezme s sebou kámošku Kathy. Z diváků se tam ale postupně stávají vraždící monstra. (Netflix)

Astaroth12

Ten začiatok ako vystúpila z metra myslela ze ju niekto sleduje,nie že by splynula s davom ale kráčala pomaly a potom bola vystrašená,to nedávalo zmysel a takýchto hluchých miest tu bolo veľa.Musím uznať že v niektorých momentoch to bolo veľmi posobivé ako napr.keď jednej v tom kine začali vypadávať zuby,lebo sa jej tlačili špicáky,keď sa menila na démona.Začalo to nasadením jednej masky a potom to začalo naberať na obrátkach.Ludí začalo postupne klesať a naopak démonov pribúdať.Tak vobec netušíte na koho a kedy zaútočia a akú časť tela si zoberú do parády.Tu som rukopis Argenta ani nespoznal,lebo uňho som zvyknutý na prepracovanejší príbeh a nie takto jednoduchý.Asi aj preto že on nieje režíser tohoto filmu.Tento film stavil hlavne na hnis,vytrhávanie časti tela,veľa krvi a na vynikajúce masky v tom je naozaj dobrý ale všetko ostatné už nefunguje tak ako by malo. ()

EdaS

Argentem sice produkovaný, ale režijně bohužel zcela tuctový horor ze začátku hodně baví díky nápadu umístit rejdiště démonů do kina. Od poloviny bohužel sledujete jen skupinky lidí pobíhající sem tam a nechávající se masakrovat. Hrozící nudu naštěstí zahánějí scény typu "hlavní hrdina vezme motorku, projíždí se po kinosále a kosí příšery", bohužel jich není dost. ()

dubinak

Takže za A) proč vůbec někdo dělá dvě verze tohoto filmu, jednu v angličtině a druhou v italštině? Za B) proč je na Netflixu ta v angličtině jenomže pouze s italským dabingem, kde není vůbec slyšet okolní backgroundové zvuky? Už jenom to mi brutálně kazilo zážitek, ale největším kazem je tu asi hloupý a tupý scénář a šílené chování nesympatických postav. Na mě to působilo prostě strašně směšně, pardon. Horor v tom v roce 2021 nevidím ani omylem, ač si umím představit, že třeba masky v tu dobu mohly šokovat. Já dávám z úcty tři, ale spíš chci dát dvě. ()

juta

Silný zážitek to rozhodně nebyl. Ze začátku to bylo vtipné, ale postupem času ten český dabing tenhle film prostě zabíjel. Ono poslouchat jednoho chlapa, jak dabuje všechny dožene k bolesti hlavy velmi snadno. :D Ještě že dneska je ten dabing aspoň takový jaký je... Na svou dobu docela dobré masky, které mohou někoho vystrašit. Taky mě moc nebavilo, jak tu neustále ženský vřískaly. Nebýt toho všeho co jsem vyjmenoval, tak by to nemuselo být tak strašné. :-) ()

Vančura

Strašidelné to sice není ani trochu (je samozřejmě otázkou, jestli mělo být a jestli to filmu vůbec vytýkat), děj je plný nelogičností a postavy se někdy chovají dementně až hrůza, a samotný závěr je megatrapný, ale je to prostě výborná sranda, která mi hodně sedla - soundtrack nemá chybu, stejně tak všechny ty masky dělané pěkně po staru, a celkově to je hodně zábavná jízda, která uteče jako nic. Dodávat k tomu cokoli dalšího netřeba, nota bene když už vše bylo řečeno v dokonalém textu z Festivalu otrlého diváka, který ČSFD ochotně vykradla, jak má ve zvyku. ()

• Natáčelo se také v klubu Goya v Berlíně. (Chatterer)
  • Film vznikl současně v anglické i italské verzi. Ty se od sebe zásadně liší ve zvukové stopě. Mezinárodní anglická verze sází více na efekt – zatímco italská verze pod řadou scén nemá dialogy ani ruchy a v lekačkách sází na klasické orchestrální prvky italských hororů, anglická verze takřka permanentně tlačí ponurou atmosféru přízračnými tóny. Obě verze mají stejnou původní instrumentální hudbu i většinu převzatých písní, ale minimálně ve scéně, kdy diváci utíkají z hledištěx obsahují obě odlišnou píseň. (JFL)
  • V kině můžeme také vidět plakát skupiny AC/DC. (Chatterer)