Rozčarování

• USA Disenchantment
USA, (2018–2023), 22 h 59 min (Minutáž: 19–45 min)

Série(5) / Epizody(50)

Recenze uživatele Petra321 k tomuto seriálu (6)

Série 4 (2022) (S04)

Začalo to tak dobre... Svadba s Luciferom, útek z pekla, útek zo psychiatrie, Luciho skvelé hlášky... A potom prišiel moment, kde sa všetci stretli a od tej chvíle to išlo dolu vodou. Bolo odhalených množstvo podstatných vecí, ktoré bez pohýb pohli a ešte iba pohnú dejom, ale okolo toho sa dialo milión ďalších vecí, ktoré boli úplne zbytočné. Skvelé hlášky postupne ubúdali, ale záver sa opäť postaral o to, že si pozriem piatu sériu. ()

Láska je peklo (2022) (S04E01)

Luci>>>>>>>>>>>> Pokiaľ niekto môže okradnúť Stvoriteľa, je to jedine on. A Elfo je bez pochýb jediný tvor na svete, ktorý vyviazne živý z dvojitej genocídy a ešte prednesie tak depresívno-vtipný výrok. Bean sa pokúša prekabátiť Satana... Ach jaj, toto bude poriadna jazda. ()

Kabinet doktora Čessse (2022) (S04E03)

Táto vtipná paródia na stredovekú fantasy v sebe ukrýva neskutočne hlboký príbeh. Útek z psychiatrie bol perfektný a za niečo také by sa určite nehanbil ani celovečerný film. ()

Tělo bez hlavy a hlava bez těla (2023) (S05E01)

Ja som si začiatok piatej série naozaj užila. Luci opäť hviezdil a rovnako ako doposiaľ, aj tentoraz bolo niekde medzi primitívnym humorom ukrytých zopár hlbokých myšlienok. Bean je aj naďalej odhodlaná zachrániť Dreamland a Elfo je proste elfo. ()

Kdo zastřelil Elfa? (2023) (S05E05)

Ach, Elfo Elfo... Je naozaj škoda, že toto vzniklo ako paródia na stredovekú fantasy, pretože inak by to mohol byť naozaj úžasný príbeh. Hlbokých myšlienok rozhodne nie je málo, no akosi sa strácajú medzi primitívnym humorom, čo je naozaj škoda. ()

Sbohem, Bean (2023) (S05E10)

Luci... Och bože, on bol od začiatku tou najlepšou postavou a zároveň mal tej najväčší character development. Som rada, že Disenchanement oficiálne skončil, pretože ďalšie série by nepriniesli nič dobré. Už posledné dve boli dosť zlé, ale koniec to všetko zachránil. Bože ale Luci??? Vedela som, že niečím prekvapí, ale nečakala som, že to bude práve toto. ()