The Pack

Rodina Wilsonovcov, ktorá žije na odľahlej vidieckej farme, sa dostane do finančných problémov. Situácia sa ešte zhorší, keď otec rodiny zistí, že niekoľko ich oviec roztrhal neznámy predátor. Večer sa stratí aj pes, ktorý patrí tejto rodine, a všetci si začínajú uvedomovať, že okolo domu sa pohybuje niečo nebezpečné. Vzápätí otca napadne rozzúrený pes, s ktorým očividne nie je všetko v poriadku. Tento pes sa tu pritom neobjavil náhodou. Prišiel s celou svojou svorkou, ktorá číha na svoje obete. Členky a členovia rodiny Wilsonovcov sa stávajú väzňami vo svojom vlastnom dome. Čaká ich náročný boj o prežitie proti svorke krvilačných psov. (Marceloo)

korbitch22

Námět dobrý a lokace výborné, bohužel nulový talent režiséra zabil první dvě jmenovaná pozitiva rychleji, než váš pejsek sežere mističku Pedigree complete menu.Málo gore, málo akce, hloupé a nesympatické postavy plus příííšerný soundtrack.Nedoporučuju v žádném případě.Nuda se zabitým potenciálem.30%. ()

darkrobyk

Film, který názorně ukazuje, že nejlepším přítelem člověka je...kniha. Nebudu psát příjemný horor, když mám z nakvašených psů fobii. Někomu sice přišlo, že gore bylo málo, ale díky, mně ti roztrhaní úplně stačili...Samozřejmě dalo by se vytknout, jak lehce se tvůrci zbavili bankovního úředníka (ale efektně), proč patrony byly zrovna ten den přeneseny na zvířecí kliniku, proč nápad s ohněm přichází tak dlouho a je nedotažený (njn byl by to kratší film) a hlavně - jasně, psy si do Austrálie natahali osadníci, ale kde by se tam proboha vzali vlci (,,Psi s vlky se kříží mezi sebou.")! Ne, vlci zkrátka ne. Ale dosti výtek, pro mne napínavý film s hnusnými bestiemi... ()

Campbell

Tak nevím. Na jednu stranu tu jsou nejvíce klišé a nudné postavy a na stranu druhou tu jsou neuvěřitelně dobře natočeny útoky psů. Postavy byly největší problém, byly mi u prdele co se s nima stane a to je trošchu problém když s nima musím strávit 90 minut. Navíc film začíná docela pomalu, takže si na útok celkem počkáme. Nicméně poté když jde film do akce, tak jsem se bavil dostatečně. Napětí je vysoké a tempo ke konci neuniká. A jak jsem řekl, túky psů jsou dost možná nejlépe zfilmovaná co jsem zatím viděl. Ty tiché útoky či číhaní kdy psům svítí jen oči jsou PARÁDNÍ(například útok na policajta neměl chybu). Film je lehký nadprůměr, třeba takový Breed byl o něco lepší. ()

tron

Strašne ma iritujú takéto scenáre. Chlapíka v nočnom lese naháňa svorka psov. V poslednej chvíli sa ukryje vo svojom dome. Vystrašená manželka sa ho pýta, čo sa stalo. Namiesto toho, aby jej povedal „psy“, zahriakne ju. Žena volá na políciu, ale nevie, čo sa stalo. Pýta sa druhý raz manžela. Zasa jej nič nepovie, hoci stojí tesne pri nej a má čas. Tak si vymyslí, že sa k nim niekto dobýja. Dcéra sa jej následne pýta, či polícia príde. „Dúfajme,“ odpovie žena. Čože? U nás polícia nepríde do 20 minút po zavolaní a na druhý deň opozícia odvoláva ministra vnútra. Chlapík je v dome, svorka sa dobíja dnu. Týpek vystrelí, zasiahne jedno zviera cez dvere. Nastane ticho. Tvrďák dokorán otvorí dvere a vyjde von. Prečo preboha? Aby sa na vlastné oči presvedčil, že naňho v tme striehne ďalších šesť? Tvorcovia evidentne nemajú veľa znalostí nielen o písaní vydarených scenárov a logike, ale ani o zvieratách (pes vyskočí, HLAVOU rozbije maličké okno na strane šoféra a úspešne dopadne dovnútra auta). Rovnako zlá, ako hlúposť scenára, je jeho predvídateľnosť; presne som vedel, kedy dôjde k ďalšiemu útoku. Nepomáha (skôr naopak) ani lacná, televízna výprava a nezaujímavé postavy, hrané nie príliš sympatickými hercami. Ak máte chuť na kvalitný horor, odohrávajúci sa behom jednej noci na farme ďaleko od pomoci, siahnite radšej znova po starých Critters. A ak to chcete aj so psom, tak by tu stále niekde po okolí mal pobehovať Cujo (alebo solídna Krutá rasa s Michelle Rodriguez). ()

*CARNIFEX*

Rodina Wilsonových sa nachádza vo veľmi ťažkej finančnej situácii. Vzhľadom k dlžobám, ktoré nadobudli, im neostáva veľa možností, ako si udržať majetok okolo menšej farmy, kde sa venujú chovu oviec. Aby toho nebolo málo, zo dňa na deň sa objavuje čoraz viac mŕtvych tiel. V okolí ich príbytku sa zlučuje svorka divých psov, ktorá vyhľadáva svoje nové obete. Nikto z členov rodiny nie je v bezpečí. Zrejme bolo rozumné od tohto animal hororu nič neočakávať a tak môžem v tomto okamihu skonštatovať, že som celkom milo prekvapený. Je pravdou, že snímok obsahuje niekoľko za vlasy pritiahnutých scén, pri ktorých by sa nejeden znalec divokej zvery schuti zasmial, ale tak či onak, o vyslovenú katastrofu sa určite nejedná. Snaha o atmosféru sa uprieť nedá, živí "bastardi" s ostrými zubami potešili, škoda len, že sa neobjavilo viac gore scén. Ja osobne neviem či mám fóbiu zo psov ako "Jakubko" (nemyslím to poleno z Ružomberka čo je stále vo futbalovej repre SR) no je pravdou, že keď vidím voľne pohybujúce sa bojové plemeno bez košíka, mám chuť "nabíjať". Mne osobne sa "The Pack" celkom pozdával a tak na počudovanie nefrflem - 55% ()

• Film se natáčel v Austrálii a na Novém Zélandu. (herr_carter)