The Pack

Rodina Wilsonovcov, ktorá žije na odľahlej vidieckej farme, sa dostane do finančných problémov. Situácia sa ešte zhorší, keď otec rodiny zistí, že niekoľko ich oviec roztrhal neznámy predátor. Večer sa stratí aj pes, ktorý patrí tejto rodine, a všetci si začínajú uvedomovať, že okolo domu sa pohybuje niečo nebezpečné. Vzápätí otca napadne rozzúrený pes, s ktorým očividne nie je všetko v poriadku. Tento pes sa tu pritom neobjavil náhodou. Prišiel s celou svojou svorkou, ktorá číha na svoje obete. Členky a členovia rodiny Wilsonovcov sa stávajú väzňami vo svojom vlastnom dome. Čaká ich náročný boj o prežitie proti svorke krvilačných psov. (Marceloo)

kaylin

Takový klasický průměrný horor, z kterého se rozhodně dalo vytěžit více, ale už jen proto, že se tvůrci rozhodli jít cestou živých psů a nikoli digitálních, bych se přimlouval k tomu, aby byl snímek lépe hodnocen. Některé scény jsou skutečně velmi povedené, bohužel jako celek je to celkem nudné a předvídatelné. ()

AlistairMir

Hodně podhodnocený kousek, který v rámci animal hororu nabízí více než kvalitní podívanou. Tady se nesázelo na hektolitry krve, ale na atmosféru a napětí. Obojí snímek poskytuje ve velkém množství a fakt, že pesánci jsou skuteční a ne digi je více než příjemný bonus. ()

bourec

Parádní lokace australský samoty,smečka pejsků,a rodinka,která bojuje o život.Co se týče napětí,celkem slušný, gore tady je jen v malý míře,což ovšem neni velká vada,psi asi moc vynalézaví nebudou,takže pořád je to stejný,tak co vám vadí.Herci nejsou žádná sláva,ale ani to mě moc neva,sympatií u mě moc nenasbírali.Myslim že tři hvězdy jsou tak akorát.50%. ()

HorrFi

Australani mě tentokrát trošku víc zklamali a film mě moc nedokázal vtáhnout do děje, ale i tak jsem rád, že sem to viděl.. v týhle době musíme bejt rádi za každej ucházející ,,animal attack".. ()

Yoshimitsu

Krvelační psi se, kterými bych nechtěl strávit noc, bojem o přežití. Navíc je tady ženská statečnější než chlap, který je věčně někde zalezlej s flintou. Dávám 70% ()

herr_carter

Úvod skvělý, pejskové k uvěření, ale zase a znovu celý film postupně zabijí idiotští rádoby herci, kteří jsou nejen krajně nesympatičtí, ale navíc jednají opět zcela nelogicky. Takže další film z kategorie zmutovaných zvířat bohužel vychází spíše negativně..................moje hodnocení = 4 z 10. ()

dannyd14

Typický televízny rodinný film, kde sa všetko zlé obráti v závere na to dobré ako v tej najlepšej rozprávke všetkých čias. Nič nové pod slnkom, ale zatiaľ najlepší horor o vraždiacej svorke psov a bolo aj pár scén kedy sa aj mne ako postavám zvýšil tlkot srdca. ()

Mamlas

Rodinka skoro bez příjmů žije v baráku jak sviňa v jakémsi vidlákově. Už, už jim ho měla banka konečně sebrat, neb si to nezaslouží, ale nestihli to. V předvečer k baráku naběhla smečka divokých psů s úmyslem se najíst. Vypatlanci pak po celou dobu dělají vše pro to, aby psům dali slušnou šanci na dobrou večeři. Film je dementní, nudný až unylý. Mimořádně unylý. Postavy se chovají standardně jako idioti. Skoro celé popřetáčeno bo nedívatelná nuda. (14%) ()

johnnie78

Ještě ze začátku jsem si říkal, že The Pack je asi nejstrašidelnější animal horor, jaký jsem kdy viděl. Atmosféra je temná a první útoky pejsků baskervillských parádní. Ke konci to ale nějak začne ztrácet šťávu, taky souhlasím s tím, že potenciál mohl být více využit. ()

Saxos

Ne moc zdařilý remake Animal attack hororu stejného názvu z roku 1977. Klady: pejskové byli krásní, žádné vycpané kůže; pěkná farma. Zápory: i na krátkou stopáž spousta nudy. ()

Miroslav.Zac

To, že je The Pack režisérovým prvním a zároveň jediným filmem svědčí o dvou věcech - film za sebou nemá zkušeného režiséra a je to vidět, a další šanci už Robertson asi ani nedostane. I když se snaží o dramatizaci, chování postav mu to kazí. Nechápu, který soudný chlap vyleze z bezpečí domu na střechu a pošle svoji ženu ven před dům, aby dělala návnadu vlkovi. Ve chvíli, kdy ona zmíněná žena má vlka doslova za prdelí, neodpustí si chlap oduševnělý pohled na svého syna, místo aby střílel. Samozřejmě, že ho ze střechy netrefí - to by ve tmě, na takovou vzdálenost a pohybující se cíl zvládl jen málokdo. Dorazí ho až z metru. Závěr, typický pro tyto filmy, se hodně trapně snaží navnadit na pokračování, které doufám nikdy nevznikne a Robertsonovi by měli spálit jeho režisérskou sesli. ()

Googooplexer odpad!

Niekedy sa nájdu filmy, ktoré človeka vytiahnu aj z hrobu. A ajhľa, toť jeden z nich. Psi sú takí hračkárski plyšáci, postavy sú poriadne dementné, na čele s hlavnou samicou, ktorej potmehúdsky smiech bola asi najdesivejšia vec v celom filme. Film pravdepodobne režírovala, strihala a kameruvala jednooká kólia. ()

Bruce0659

Nejedná sa o ten typ hororu, kde každých 10 minút lietajú črevá na všetky svetové strany. Ja by som to nazval "rodinným bojom o prežitie". Napätie nechýba, vizuál obstojný, akurát záver mierne sklamal. 3* zaslúžené ()