Nevinně vyhlížející dívka, která si nechává říká Marie, je ve skutečnosti upírkou tajně přežívající v Pittsburghu. Vše se však zkomplikuje, když začne svůj věčný hlad tišit na místních italských mafiánech. Setkává se s férovým policistou, jenž je po několika letech tajného infiltrování mezi gangstery prozrazen. Italská mafie si ani jeden z těchto útoků na svou organizaci nechce nechat líbit... Režisér slavného AMERICKÉHO VLKODLAKA V LONDÝNĚ představuje v tomto snímku svůj černohumorný pohled na další oblíbené hororové monstrum. (Nin)

Juto

Jeden z lepších filmov o upíroch. zábavný film o upírke, ktorá má rada „talianske jedlo“, čo znamená, že rada zabíja členov mafie !!! 6/10 ()

3 AM Code

Slaby tri hvezdy. Zacatek docela ujde, ale ke konci filmu dochazi dech. Anne Parillaud je sice fotogenicka, ale nejak me nedokazala prezvedcit ze je upir.. pusobi spis jako obet. Asi sem moc zmlsanej vsemi temi charizmatickymi upiry Jose Whedona (serie Buffy a Angel ) :-) ()

Zero_Signal

Kurva !! Ako veľmi som sa na tento film tešil, tak veľmi som sa sklamal. Námet "mafiáni a upíri", skvelí mafiánski herci ako Robert Loggia, David Proval, Chazz Palminteri, Tony Sirico a cameo roly Sama Raimiho, Daria Argenta a Toma Saviniho to zachraňujú pred jedno hviezdičkovým hodnotením. Príšerné hranie hlavných predstaviteľov mi spôsobovalo doslova bolesti. Príbeh slabý a koniec úplne idiotský a antiklimatický. Už nikdy sa nebudem na film tešiť ako som sa tešil na tento ! ()

Teardown

I když místy drobně pokulhávající, tak mi stále vychází výborně koukatelný nadprůměr. Ono na tom má zřejmě velký podíl netradiční(v hororu) prostředí mafiánské rodiny. Vše pak skloubeno s upíří tématikou, špetkou romantiky a hlavně dobrý černý humor. V hlavní roli se nám v celé své kráse ukáže Anne Parillaud, kterou si jistě vybavíte z filmu Brutální Nikita. Ta baba byla prostě kost:) ()

ink flo

Kombinace horroru, komedie a romantiky nezní moc přesvědčivě. Tady to ale kupodivu funguje, i přesto, že film není ani jedním a přitom vším :-). Plus filmu je to, že hlavní upírka Anne Parillaud vypadá jako Kate Bush zamlada a odehrává se to v atmosférickým prostředí nočního New Yorku plnýho neonů ( (ano, jsou tam i italští mafiáni). Režie zkušenej John Landis (Spies Like us, Trading places, Beverly Hills Cop 3, Coming to America...) ()

piglit

A budou malá upířátka. Proč by jinak používali prezervativy, že jo? Celkem dobrá oddechovka, která běžela v našich televizích ještě za mého mládí... ()

Bobofon

Místy to pajdá na všechny čtyři kopyta, ale Landis udělal mistrovský tah s obsazením Anne, která to zvládla a je tu mimořádně krásná a zajímavá a všechno se (naštěstí) točí kolem ní. Bez Anduly by to bylo ani ne za půl. Zajímavostí je, že ve filmu se ukážou i Frank Oz, Sam Raimi a Dario Argento. ()

ferika

Ten film ma vsetko, co ma mat "ujety" romanticko-brutalne-hororovo-komicky thriller. Trochu by v niektorych castiach mohol byt sviznejsi. ()