Hlavní hrdina filmu Martin Fell (Bren Foster) prožívá nešťastné období. Je tomu dva roky, co jeho žena Anna, za nejasných okolností zmizela v Brdských lesích poblíž jejich chalupy a nikdy se nenašla. Martin se vrací se svou dcerou Teri (Sabina Rojková) opět na místo, aby se pokusili znovu nastolit rovnováhu v jejich vztahu a životě. Té noci je ovšem unesena Teri a Martin se probouzí se ztrátou paměti v nemocnici, obklopen tajemnými agenty. Jedním z nich je Bowie (Randy Couture), který v Martinovi nevzbudí důvěru a proto utíká. Hnán touhou spatřit znovu své milované a objasnit podivná zmizení, vydává se hlavní hrdina na nebezpečnou cestu po stopách symbolu, který se mu stále častěji zjevuje všude, kam přijde. Na své cestě se Martin spojuje s Johanou (Denise Richards), která v minulosti taktéž záhadně přišla o své blízké. Johana seznamuje Martina s bývalým agentem OSN Lancem (Marek Vašut), který Martinovi vysvětluje, že nic z toho, co prožívá není, jak se zdá a vše je se vším propojené... Lance dává Martinovi nástroje, aby mohl pokračovat dál po cestě k objasnění záhady, co se stalo s jeho ženou a dcerou, ale také k tomu, jak je do celého příběhu zapojen on sám… (Film Production Prague)

JASON_X

Neuvěřitelný, bizarní, absurdní divácký zážitek. Pokud tuhle nejapnou parodii na sci-fi thriller UCHOPÍTE jako nechtěnou komedii a budete se imbecilitou jejího scénáře, toporností jejích herců a místy až zločinnou demencí jejích dialogů cynicky a škodolibě bavit, možná si jí dobře užijete. Pokud jste už ovšem lidskou blbostí otráveni a znechuceni (jako například já všeobklopující pandemií covidiotismu), asi vám na rtech namísto úsměvu vyvolá spíš zhnusený úšklebek a vy ji po použití štítivě myší přetáhnete směr "Koš", aniž byste měli potřebu se o jejím obsahu i formě nějak víc rozepisovat. Salvu nezdravě šíleného smíchu u mě vyvolala jen scéna meditačně hypnotické seance v base campu gurua Vašuta. Jednu ale dám, za dobrou kameru, za pár hezkých záběrů z dronu a za stárnoucí bezduchou krásku Denisu, která svým voskovým obličejem, mimikou i "hereckými" schopnostmi připomíná zmateného dosluhujícího androida za zenitem jeho životnosti. ()

Arsenal83

Anglasosasko-slovanský mišmaš bez známky originality alebo čohokoľvek zaujímavého. Nápad s mimozemšťanmi je hodný materskej školy, spracovanie je také pomalé a nudné, že človek sa po hodine cíti uťahaný ako po dvanástke vo fabrike. Vašut zase hrá Rusáka a Denise Richards tu je len na "okrasu", v podstate sa vyslovene vždy len nemohúcne a strnulo kuká do kamery. Zrejme sa bála, že keby pohla brvou, rozpadne sa jej plastika. ()

kingik odpad!

Blízká setkání třetího (sou)druha. Nezamýšlený komediální pohled na současný stav české herecké družiny, co je přesvědčena o tom, že Keoni Waxman točí dobré filmy. Tento režisérský antitalent do roku 2016 točil se Stevenem Seagalem, poté přesedlal na béčkový herecký ansámbl, kde nyní kupříkladu trůní krasavice Denise Richards. A nově i Bren Foster, který hraje titulní roli. Tihle dva jsou ještě celkem přijatelní, mnohem větší bizarnost představuje četná účast českých hereckých tváří. A ještě větší bizár je jejich následné úděsné předabování do češtiny, kde sice dabing obstaraly jejich vlastní hlasy, ovšem zradila je synchronizace, možná někteří v dabovacím studiu i podřimovali. Výsledek jejich práce je tristní. A pak je zde ještě jedna jmenná a nezanedbatelná položka - Milan Friedrich, český emigrant a podnikatel a nyní už také vlastník vlastní filmové produkční společnosti a také scenárista tohoto filmu, jenž hned v úvodu je zmíněn coby vizionář, který získal tajné a zaručeně pravé dokumenty z dob 2. světové války k sestavení UFO(?!). No asi jo, jistý si tím ale moc nejsem, jaké papíry k vytření zadnice vlastně třímá, protože je opravdu v kontextu s tímto filmovým výplodem může rovnou použít jako toaletní papír. Předložený filmový výsledek, jež se ohání vědeckou tezí, je směsicí debility největšího kalibru. A děj jsem vůbec nechápal. Nebudu se tedy pokoušet nastínit, o čem přesně tento film je, to je prostě nemožné. Je jisté, že celé je to situováno do Prahy. Památky si přijela prohlédnout Denise Richards, kolekce upomínkových předmětů zakoupených na Karlově mostě jistě udělá radost jejím americkým kamarádům, načež jí produkce jistě ráda ponechá na památku leteckou bundu, v níž hraje, jako výraz vděčnosti a výdrže s otřesným filmovým štábem. Marek Vašut dodneška stále hledá Pěst(i) ve tmě, aby jednou dobře míněnou ranou ukončil kariéru dementního režiséra. Jordan Haj líže Smetanu a Vojta Dyk si slíbil, že přece není takový "dick", aby hrál v pokleslých produkcích, ovšem dolarový přivýdělek se určitě hodí vždycky. Sabina Rojková coby poloviční mimozemská návštěvnice pošle honorář tvůrcům Ulice, že ji tenkrát z nekonečného seriálu dali vale velice slušnou formou. A málem bych zapomněl na Randy Coutura coby  šéfa agentů UN. Jestli jste mysleli, že zahrál bravurně, tak můžu podotknout, že hrál, jak když má obří špunt v řitním otvoru. Ke vší smůle se nekonají mohutné akční scény pro zaplašení tuposti, vše se smrsklo na hrstku podprůměrných bitek a výbuchů, kde po explozi prim hrají tažná lana. Stran speciálních efektů je to rovněž neskutečná mizérie, pokud ovšem nejste vyznavači  žlutých svítících očí. Jsou sice dvě položky, za které by hvězdička eventuálně mohla přistát, je to výsledná pointa ohledně ztráty paměti, jenže ta je nešikovně hned v úvodu vyzrazena ve snové vizi hlavního hrdiny, a pak ještě snaživý Bren Foster. Ale tenhle v globálu nepodařený film nestojí ani za hvězdičku. Celý film je směšný, dějově zmatený, stabilně skáče od jednoho k druhému, nedává nejmenší smysl, po tvůrčí a produkční stránce zoufale zaostalý a je ztrátou času. 0/10 () (méně) (více)

kombajn odpad!

US film s Denise Richards a Markem Vašutem natáčený v Česku popsaný jako scifi podle skutečného příběhu? To zavánělo od začátku. Jsem v hodnocení tvrdej, protože v žánru parodie na filmovou tvorbu by to mělo potenciál na 0,5 hvězdičky. Zdejší hodnocení 23 procent beru ale jako nehorázně nadhodnocené. Připouštím, že jsem se docela dost nasmál. Predevším to byl ale smích na účet scénáře, logiky, hereckých nevýkonů a podobně. A nevím, zda to za tu ztrátu 10 bodů z IQ stálo. Vyteklou část mozku doporučuji z uší dostat vatovou tyčinkou. Jen těch herců je mi dost líto. Tohle si nezasloužil ani Marek Vašut. ()

honajz

Jako pardon, ale tohle je solidní sci-fi béčko jak vyšité, se skvělou kamerou (kurnik, nikdy jsem Krymskou neviděl tak hezkou jako tady včetně té předražené hipsterské kavárny Sladkovský; a záběry lesů a mraků jsou vážně jak z katalogu), s podle mne stále nedostatečně využitým tématem hodných mimozemšťanů, Sabina Rojková tu hraje skvěle a kupodivu i Dyk se dá, Vašut je konečně opět za drsňáka a jeho angličtina není bez chyb, ale je hodně dobrá, ve filmu zazní dokonce dvě věty v češtině, a celý ten příběh hlavně není blbý a odněkud někam jde. Jako, koho hraje Denise Richards (fakt je tady neuvěřitelně hnusná, kde jsou doby Jamese Bonda!), to mi došlo docela rychle, a ano, honicí komando se chová divně a nelogicky a nechá se přeprat amatérem, jenže kurnik, v béčkových filmech s Van Dammem tohle taky neřeším, když to má poutavý scénář. Rád bych viděl jakéhokoliv českého filmaře, který by tohle dokázal aktuálně dát do kupy v podobně napínavé podobě a s tak dobrou kamerou. Jako ano - hudba je otravná, Denise by se měla vysr.at na omlazovací prostředky a někdy ty patetické záběry jsou přes míru - ale o to je ten film tak nějak hezčí. :-) ()

• Film se natáčel v Praze a v brdských lesích. (Duoscop)