Hrají
Horst Schön
Německá říše
Nejlepší filmy:
Krycí jméno: Divoké husy (1984)
Casablanca Express (1989)
Místo činu (1970) (seriál)
Gerhard Bienert
Německá říše
Nejlepší filmy:
Bídníci (1958)
Vrah mezi námi (1931)
Modrý anděl (1930)
Martin Flörchinger
Německá říše
Nejlepší filmy:
Divoká kachna (1976)
Goya (1971)
Rozdělené nebe (1964)
Rudolf Ulrich
Německá říše
Nejlepší filmy:
Ročník 21 (1957)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Náčelník Velký had (1967)
Hans Klering
Německá říše
Nejlepší filmy:
Marketa Lazarová (1967)
Sarajevský atentát (1975)
Ukradená bitva (1971)
Hans-Peter Minetti
Německá říše
Nejlepší filmy:
Stopa kamenů (1966)
Doktor Schlüter (1965) (seriál)
Tajemství And (1972) (seriál)
Hans Wehrl
Německá říše
Jochen Thomas
Německá říše
Nejlepší filmy:
Reportáž psaná na oprátce (1961)
Gerd Biewer
Německá říše
Nejlepší filmy:
Doktor Schlüter (1965) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Wilhelm Gröhl
Německá říše
Nejlepší filmy:
Ach, ten doktor (1979) (TV film)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Horst Kube
Německá říše
Nejlepší filmy:
Ukradená bitva (1971)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Červená Karkulka (1962)
Erik S. Klein
Německá říše
Nejlepší filmy:
Neviditelné hledí (1973) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Fritz Ernst Fechner
Německá říše
Nejlepší filmy:
Případ Gleiwitz (1961)
Osvobození III - Směr hlavního úderu (1971)
Pět nábojnic (1960)
Erich Mirek
Německá říše
Nejlepší filmy:
Stopa kamenů (1966)
Neviditelné hledí (1973) (seriál)
Ostrov stříbrných volavek (1976)
Gerry Wolff
Německá říše
Nejlepší filmy:
Přízrak v křoví (1986) (TV film)
Nahý mezi vlky (1963)
Ročník 21 (1957)
Charlotte Küter
Německá říše
Nejlepší filmy:
Günther Ballier
Německá říše
Nejlepší filmy:
Poddaný (1951)
Doktor Schlüter (1965) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Hans-Joachim Hegewald
Německá říše
Nejlepší filmy:
Přežil jsem svou smrt (1960)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Dieter Perlwitz
Německá říše
Nejlepší filmy:
Místenka bez návratu (1964)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)