Rytmus: Jebe

všechny plakáty
Krátkometrážní / Hudební
Slovensko, 2011, 4 min

Jara.Cimrman.jr

"Čo ti jebe, čo ti jebe, na gebulu ti to jebe." Mě? Možná je to pravda, ale zcela jistě se shodneme na tom, že jednomu z nás tady určitě jebe. A přitom jsem si poměrně jist, že kdyby to místo slabikujícího narcise podal někdo s životním nadhledem, tak bych to jako parodii určitě vzal. Patrik je však krutopřísně vážný a já mu moc nevěřím ani to, že rozumí psanému textu. Nicméně to hopsání do rytmu je celkem fajn. ()

MM_Ramone odpad!

Jebe, jebe, jebe tebe. Patrik Vrbovský poriadne ti to jebe. Jebe, jebe, jebe tebe, ty piešťanský cigáň riadne ti to jebe. Jebe, jebe, jebe tebe z kokainu ti to jebe. Mrdá ti to v tupej hlave. Jebe, jebe, jebe. Jeblý cigoš jebe tebe. Kokot jeblý, debilný sprostý. Jebe ti to mimoriadne. Jeblý si jak bedňa gytu. Jebe, jebe, jebe ti to. Na tú tvoju gebuľu ti to jebe. Ale nie len tebe to poriadne jebe. Jebnutí sú i všetci, čo počúvajú tie tvoje jeblé pičoviny. Na teba ja leda jebem, ty jeblý odpad! ()

Marek1991

Vulgárny výplod, ktorý je v mnohom pravdivo trefný, v mnohom zbytočný, no zas spropagoval dobrých tanečníkov a 3D obraz, mňa to úprimne ale nebavilo. ()

corpsy

Aspoň som sa pobavil. Aj keď len tanečky, ale song to dopĺňa náramne. Pri Rytmusových videoklipoch je to pre mňa výnimočný stav. ()

agamazx odpad!

To ze toto sa stal hit, je neskutocne smutne, depresivne, degradujuce a primitivne. Ukradnuty beat kde je len kick kazdu dobu, stupnica a to sa furt opakuje, a ked ste si mysleli, ze horsie to uz byt nemoze, tak pride ten najubohejsi text, co si len dokaze clovek predstavit. Co ti jebe, co ti jebe, na gebulu ti to jebe. To sa furt opakuje celu skladbu, furt ta ista stupnica a rytmus, skladba nema ziadnu energiu, je neskutocne primitivna, nema ziadny vyznam, je to proste vyplod zatemnenej mysle, co uz ani nevie co je to emocia a je tak zacyklovany v primitivizme, ze uplne stratil aj to jedno percento iskry, co ma reprezentovat nieco, co ma aspon minimum spolocne s pravym umenim. ()