Ramanam

Špičkový lékař žijící v USA má často noční můry, které mu nedávají smysl. Jednoho dne se dozví, že jeho rodiče nejsou biologičtí, že jeho matka tragicky zahynula, a že jeho noční můry jsou vzpomínky z dětství v Indii. Rozhodne se tedy vypátrat svůj skutečný původ, najít otce a objasnit tak všechny události té doby. Stopy vedou do jedné vesnice v níž se naoko usadí a začne sbírat vzorky DNA. Při hledání potencionálního otce se před námi odehrávají tři milostné příběhy z minulosti. Podaří se mu odkrýt celou pravdu o svém původu a otce najít?..... Poměrně nepřesvědčivý snímek, který má sice dobrý ústřední nápad a myšlenku, ale zpracování mě příliš nezaujalo. Herecky průměrné s pokusy o vtip, vážné momenty a rovněž nechybí ani klasické bitky. Nebýt posledního příběhu, zcela jasně nejlepšího s hlubokým poselstvím, tak by můj celkový dojem nebyl dobrý. Závěrečná část mnohdy dobře rozjetým snímkům spíše uškodí, ale tady to bylo právě naopak a krásně mi tu celou předešlou šeď vynahradila. Velká škoda, že to nebylo ve stejném duchu již od začátku. K mnoha mínusům musím přidat i nevýrazný hudební doprovod. Původně jsem měl připravené pouhé dvě hvězdy, ale výrazné zlepšení mě donutilo hodnocení navýšit na výsledné tři. ()

Andrea1717

Zvláštny film, ktorý tvoria viaceré príbehy o statenej laske, ktore odhalí mladý lekár z ameriky pri hľadaní svojich biologickych rodičov. ()