Akkun to kanodžo

• Japonsko Akkun to kanojo (více)

Epizody(25)

Jeoffrey

Tsundere kluk má dívku. Dívka má tsundere tátu. Tsundere kluk má tsundere sestru, která má nejasné vztahy s bratrovým spolužákem. Chodí do školy, kde je obyčejný i když taky trochu tsundere učitel a po něm jede jak parní válec jeho studentka... A tak se tu všichni potkávají, mají se rádi, ale protože jsou tsundere, tak z nich padají věty, které tak vlastně asi ani nemyslí a to je tak nějak všechno... Ti co nejsou tsundere chápou většinou všechno co se jim snaží jejich tsundere protějšky sdělit, jsou trpěliví a neskutečně milí, protože vědí, že když vám vaše drahá říká třeba "ty obludo ušatá", tak to znamená něco jako "ty můj broučku úžasnej"...Prostě a jenom "Tsundere! Tsundere everywhere...". Takže příště až mě někdo v práci pošle do ... řekněme třeba háje, tak se musím zákonitě zamyslet, jestli mě vlastně nevyznává nehynoucí lásku? Takhle to bohužel nefunguje... Každopádně ono by to nebylo špatné, v některých romantických momentech je to snad i roztomilé, ale tím, že je anime tak krátké toho zase tolik nepoví a ani neukáže a intenzita těch zajímavých momentů je ve výsledku prostě velmi slabá. Navíc já na to tsundere asi ani moc nejsem (až na výjimky jako třeba Palmtop Taiga). 4,4/10 ()