Corpsegrinder

K filmu jsem se dostal prakticky jen proto že znám jednoho z lidí co k němu dělali soundtrack. Tohle neni ani nízkorozpočťák, spíš na úrovni studentskýho filmu. Jak uvidíte v závěrečnejch titulkách, moc lidí na tom zrovna nedělalo. Efekty jsou slabý až směšný a drtivá většina filmu je natočená v ošklivým šedomodrým filtru ze kterýho mě brzo bolely oči. Herci nestojí za nic kromě docela hezký hlavní hrdinky. Plusový body bych dal prakticky jen za solidní hudbu a taky docela slušnou kameru která se aspoň snaží nenudit. Zápory bohužel převažujou. ()

Dalajlada

Příběh filmu Penny Palabras je vskutku velice zajímavý. Horší je však již jeho zpracování. Kvalitou hereckých výkonů se řadí někam mezi studentské filmy, kde nikdo neumí pořádně hrát a je to celé takové divné. Spousta výtek náleží také logice a scénáři. Některé scény jsou jakoby úplně vytržené z kontextu a namjí na film vůbec žádný vliv. Některé potavy jsou tak ve filmu úplně zbytečné nebo prostě nechápete proč tam vůbec byly. Ke kladům patří dobrý příběh a hezká hlavní hrdinka. Kdyby se tento film předělal s lepším scénářem a dobrými herci, mohl by to být velice dobrý počin. ()