Pal Pal Dil Ke Paas

• Indie पल पल दिल के पास (více)

Ketri

Tak dle popisku v tomto filmu zjevně nikdo nehrál. Tak to je výjimečně pravda. Hraním se to fakt nazvat nedá. Chápu, že pro Karana Deola asi nemá cenu zakládat profil, pokud má trochu soudnosti, už v ničem hrát nebude, ale ostatní se třeba zlepší. Chlapec je sympatický, o tom žádná, ale jeho 2 standardní výrazy - tvářím se jako hovno nebo jako hovno s umělou slzou - asi nebudou stačit ani v rodinné firmě na výrobu pohyblivých obrázků. No, o tom tanci tady radši nic psát nebudu. Ale ať nejsem jen negativní, námět celkem standardní, začátek na horách krásný - tedy díky těm horám. ()

Aljak

Mám z toho také zmiešané pocity. Celý film by sa dal rozdeliť do takých troch fáz, ktoré však nemali rovnakú kvalitu. (pozor: asi trochu spoilerov) Prvá polovica v himalajskom Manali ma bavila zo všetkého najviac - fascinujúca scenéria, neustále doťahovanie sa medzi ústrednou dvojicou s príjemným dôvtipom a iróniou, a celá táto časť mala takú feeling good atmosféru. Druhá polovica sa odohrávala v Delhi - a tam už to bolo také rozpačité. Najprv typické klišé schémy, no potom sa to zas poriadne zamotalo. Tá rodina Narangovcov mi išla poriadne na nervy - nehorázne hovadá! Hlavne ten narcis Viren. Možno to na prvý pohľad vyzerá absurdne, ale bohužiaľ, aj v reálnom svete dokážu postavenie a peniaze veľa (hlavne v skorumpovaných krajinách). Až na tú tretiu štvrtinu veľmi dobré, takže 4*. ()

Andrea1717

Priznám od tohto filmu som nič moc neočakávala, ale prekvapil ma. Začiatok, teda asi polovica filmu, odohrávajúci sa v Manali a v horách bol skvelý. Horské prostredie ma vždy dostane. Zvyšok bol klasika, nie podpriemerná, slušná. Páčilo sa mi to. ()

suzanne1997

Krásný příběh, a ten konec, až mi ukápla slzička - a ne jedna. Celý film byl úžasný, nepopsatelný a zvláštně okouzlující. První polovina mě vyloženě dostávala, sledovat jak se z na můj vkus až moc zhýčkané Saher stává lidská bytost s úplně obyčejnými pocity na jedné straně a na druhé straně Karana, který se nad její zhýčkaností dost bavil. Druhá polovina však byla neméně dobrá, všechny ty překážky, které museli překonat a fakt, že ji Karan několikrát málem ztratil, mě fakt dojal. K celkovému dojmu pak připočtěte ještě nádherné prostředí hor v první polovině a nemůže vyjít než pro romantika, jako jsem já, dokonalý filmový zážitek. Podle mě rozhodně stojí zato se na něj podívat a nevzdávat to ani po závěrečné scéně. :) Ale tohle všechno může být jen můj názor samozřejmě. :) ()