Beverly Hills 90210

• USA Beverly Hills, 90210 (více)
USA, (1990–2000), 219 h 29 min (Minutáž: 40–93 min)

Tvůrci:

Darren Star

Režie:

Georg Fenady, Allan Kroeker, Jennie Garth, Burt Brinckerhoff (více)

Jason Priestley, Jennie Garth, Ian Ziering, Luke Perry, Brian Austin Green, Tori Spelling, Kathleen Robertson, Tiffani Thiessen, Hilary Swank, Jamie Walters (více)

Série(10) / Epizody(291)

Steve, Brandon, Andrea, Valerie, Dylan, Kelly, Brenda, David, Donna. To jsou hlavní postavy seriálu o mladých a pro mladé, kde je každý bohatý, chytrý, úspěšný a jak jinak, než i krásný. Prostě narozeni v Americe. Ale i přes perfektní předpoklady k vedení života bez útrap si jimi tito neposkvrnění lidé procházejí. Potýkají se s prvními láskami, se zklamáním z nich, s jejich návraty. Někoho zláká svět drog, jiného do své moci polapí “démon alkohol“, někdo neplánovaně otěhotní... Jen Steve je pořád v pohodě. Ale i přes veškeřé spory, které mezi sebou kdy měli, jsou to přátelé a nic na světě nemají radši víc, než jeden druhého (a svoje rodiče). (oficiální text distributora)

Recenze uživatele mira007 k tomuto seriálu (263)

Můj veselý Valentýn (1997) (S07E19)

Slaví se sv. Valentýn, takže Donna vyrazí na kafe ne s Davidem, ale svým zachráncem hasičem, Kelly se rozejde s Tomem a ten si zatancuje s Valerií ... dřív ty vztahové zvraty byly na tři čtyři díly a teď v sedmé řadě stačí jeden díl . Dávám ale tři hvězdy, protože Brandonova Tracy najde zásnubní prsten, který byl určený Kelly a Tracy si myslí, že je pro ni. Tomu říkám vztahová prekérní zábavná situace. ()

Tímto prstenem (1997) (S07E20)

Peripetie se zásnubním prstenem za tři hvězdy. Brandon vs. Tracy vs. Kelly. ()

Přímý střelec (1997) (S07E21)

Zase jedna protidrogová agitka, hlavně proslov Steva na téma " Neber drogy!" mi dokázalo, že drogy tady bere scénárista. ()

Mladí dospělí (1997) (S07E22)

Savid a Donna navštíví babičku,Steve si hraje ve studiu a Valerie potká začínající filmovou hvězdu Roba .... celkem nuda. ()

Varování před bouřkou (1997) (S07E23)

Donnin tatík ( sympoš Michael Durell )má mrtvici, Kelly se stará o zaběhnutýho malýho kluka, takže jediná zajímavá linka je, že manažer Roba podplatí Valerii, aby ovlivnila jeho klienta. ()

Jarní kolaps (1997) (S07E24)

Po delší době zajímavý díl - na Valerii prasknou úplatky a na Kelly, že si vykoupila Brandonův zásnubní prsten. ()

Poslána z nebe (1997) (S07E25)

Opět čokoládová kráska, kterou kdysi Brandon doprovodil na autobus v rasistickém zapadákově a tady je jako úspěšná spisovatelka... ()

Dlouhé sbohem (1997) (S07E26)

Brandon se rozešel s Tracy a dvě hvězdy dávám za intriky Valerie s příletem Dylena. ()

Mám oči jen pro tebe (1997) (S07E27)

Brandon a Kelly zase spolu a Valerie dává podpásovky - čte Kellyn deník. ()

All That Jazz (1997) (S07E28)

David zkouší zaútočit na počestnost Donny na výletu do New Orleans a Brandon se stará o nemocné Kelly a Valerii, která zase dává Ťafku. Kelly dává Walshovi na výběr, buď ona nebo Valerie musí z domu pryč. ()

Den matek (1997) (S07E29)

Den matek - americká ždímačka citů. ()

Týden posledního ročníku (1997) (S07E30)

Tatík Claire odjíždí do Francie a ona se rozhoduje mezí ním a Stevem. Valerie prodala polovinu klubu Davidovi, aby investovala u tatíka Kelly. ()

Den promoce 1 (1997) (S07E31)

Valerie přišla o investici a ještě musí vypadnout z Walshovic domu. ()

Den promoce 2 (1997) (S07E32)

Konec studia na univerzitě, záchrana Valerie, Steve mine happyend, Donnna a David poprvé a nakonec zahraje i švédské Cardigans. ()

Série 8 (1997) (S08)

Studium VŠ skončilo a naši hrdinové musí nastoupit do pracovního procesu, ale začnou tím, že si dají dovolenou na Hawai, odkud si přivezou nového kamaráda Noaha, aby s nimi hrál hned ve znělce. Tam si taky zahraje i slavná Hillary Swank jako svobodná matka, která učaruje Steveovi. Brandon začne pracovat jako šéf malých novin ( kde skončí i Steve a David) a dopustí se jako vzorňák neskutečného failu. Osmá řada je jen malý odvar slavného seriálu z počátku devadesátých let ( jediný dobrý díl S08E20), takže dvě hvězdy za účast opravdových hvězd H.Swank a dokonce Jessica Alba. ()

Aloha Beverly Hills 1 (1997) (S08E01)

Osmá série začne povysokoškolsky hledáním práce celé party, ale pokračuje dovolenou na Havai. Přibudou nové postavy ve znělce (!) Noah ( kterého hraje Vincent young ) a dokonce Hilary Swank !!! v roli svobodné matky Carly, která díky Steveovi bude pracovat v Peach pitu. ()

Aloha Beverly Hills 2 (1997) (S08E02)

Parta se vrací z Havaje a nějací gauneři postřelí Kelly. ()

Promiň a zapomeň (1997) (S08E03)

Kelly v nemocnici má totální ztrátu paměti. Zoufalství seriálu dokazuje snaha tvůrců tlačit na pilu v žánru absurdní komedie - viz. Donna. ()

Takoví jsme nebyli (1997) (S08E04)

Kelly se v amnézii upíná k Noahovi, který utl románek s Valérií. ()

Návrat domů (1997) (S08E05)

Brandon začne šéfovat malým novinám a zaměstná tam i ze soucitu Steva. Jsou to tak malé noviny, že tam krom nich nikdo jiný není. Tak přijmou jednu sekretářku a Donna jim dohodí téma ilegálního zaměstnávání - vykořisťování v jednom objektu. ()

Návrat Beverly Hills provází potíže

Návrat Beverly Hills provází potíže

18.05.2019

Návrat kultovního seriálu Beverly Hills 90210 se ukazuje být stejně tak dramatický za kamerou, jako kdysi v devadesátých letech před ní. Podle serveru Variety opustil šestidílný seriál nově… (více)

Zemřel herec Luke Perry

Zemřel herec Luke Perry

04.03.2019

Beverly Hills 90210 chystá návrat

Beverly Hills 90210 chystá návrat

23.12.2018

Stanice CBS podle všeho plánuje druhý restart kultovního seriálu pro mladé Beverly Hills 90210. Původní herci Jennie Garth, Tori Spelling, Jason Priestley, Brian Austin Green, Gabrielle Carteris a… (více)

Další „parodie“ na 300

Další „parodie“ na 300