Beverly Hills 90210

• USA Beverly Hills, 90210 (více)
USA, (1990–2000), 219 h 29 min (Minutáž: 40–93 min)

Tvůrci:

Darren Star

Režie:

Georg Fenady, Allan Kroeker, Jennie Garth, Burt Brinckerhoff (více)

Jason Priestley, Jennie Garth, Ian Ziering, Luke Perry, Brian Austin Green, Tori Spelling, Kathleen Robertson, Tiffani Thiessen, Hilary Swank, Jamie Walters (více)

Série(10) / Epizody(291)

Steve, Brandon, Andrea, Valerie, Dylan, Kelly, Brenda, David, Donna. To jsou hlavní postavy seriálu o mladých a pro mladé, kde je každý bohatý, chytrý, úspěšný a jak jinak, než i krásný. Prostě narozeni v Americe. Ale i přes perfektní předpoklady k vedení života bez útrap si jimi tito neposkvrnění lidé procházejí. Potýkají se s prvními láskami, se zklamáním z nich, s jejich návraty. Někoho zláká svět drog, jiného do své moci polapí “démon alkohol“, někdo neplánovaně otěhotní... Jen Steve je pořád v pohodě. Ale i přes veškeřé spory, které mezi sebou kdy měli, jsou to přátelé a nic na světě nemají radši víc, než jeden druhého (a svoje rodiče). (oficiální text distributora)

Recenze uživatele mira007 k tomuto seriálu (263)

Má píseň (1992) (S03E07)

Začíná nový školní rok na West Beverly Hills High. Pro naší partu maturitní ročník. ()

Příběh v pozadí (1992) (S03E08)

! Je to nechutný zvyk!!!" Brandon o kouření, když Walshovi zjistí, že se Brenda v Paříži krom francouzštiny naučila kouřit. K tomu se chudák holka zaplete s bulvárem, který očerní její kamarády ze školy. ()

Highwire (1992) (S03E09)

Díl o ničem. Brandon povýšil na šéfredaktora. ()

Doma a daleko (1992) (S03E10)

Voiceover Brandona a středoškolští fotbalisté z chudší gangsta střední školy se skamarádí s prominenty z West Beverly Hills high. Ani jsem si nevšiml, že Brandon chodí s Nathali. ()

Předpoklad neviny (1992) (S03E11)

Téma obvinění sexuálního obtěžování studentky sympatickým učitele. Naše parta vyřeší. ()

Jízda osudu (1992) (S03E12)

Dylan se přizná Brendě, že někoho měl v létě a ta pátrá koho. Pátrá tak důkladně, že si začne se supermanem, kterého náhodou potká. Dylan a Brenda si dají pauzu. Donna řeší sexuální abstinenci s Davidem. ()

Rebel s příčínou (1992) (S03E13)

Sejde se Dylen, Kelly, Brenda a Superman ... ne to není anekdota, ale vrcholná scéna, kdy se tahle čtyřka potká a Brenda zjistí, že Dylan má něco s Kelly ( ale zatím neví, že to je TA z prázdnin). Po slovní přestřelce Brenda se vzdá supemana a pošle ho k vodě a poté, co Dylenovi neuznají ve škole nespravedlivě zkoušku , tak sedne do auta a vypadne. Jako malá osvěžující vsuvka je linka s novou sexy sekretářkou starýho Volše. ()

Divocí koni (1992) (S03E14)

Dylan si cestuje po horách ve svém černém Porsche 356 Speedster a zakotví na ranči u bohatý paničky, Brandon řeší, že jeho holka Nikki v podání Dany Barron se setká se svým násilnickým ex muzikantem a je z něj paf, takže nakonec ji bude muset Brandon jako správný hoch vysvobodit a konečně Steve se přiznává ředitelce, že se vloupal do školy, aby změnil známky v počítači. Je vykopnut ze školy. ()

Laskavost cizích lidí (1992) (S03E15)

Dylan si přivede domů tátu z krimu, Brandon bezdomovce z ulice. ()

Rychle a zběsile (1993) (S03E17)

Abnormální díl s nadpřirozenem, vyprávění zajišťují dvě hvězdy na nebi... KVA co to je? A to nemluvím o tom vánočním zázraku. Maličko zábavná je trojka Dylan, Kelly, Brenda a jejich kamarádství bez sexu. ()

Střední věk, co dál (1993) (S03E18)

Brandon propadá sázkařské závislosti, asi důsledek, že ho poslala k vodě jeho Nikki Witt, která se odstěhovala zpět do San Francisca. Děvčata jeli do lázní a Dylanův táta byl propuštěn po dvou letech z deseti definitivně z vězení. Takovej nijakej díl. ()

Opět na vysoké noze (1993) (S03E19)

Kelly a Dylan se Brendě přiznají, že jsou zase spolu a že spolu byli v létě. ()

Doporučen dozor rodičů (1993) (S03E20)

Studenti jsou už ohraní, seriál oživuje Dylanův tatík, který jde z kriminálu rovnou po Dylanových penězích. ()

Slepá ulice (1993) (S03E21)

Z pubertálního studentského filmu se tenhle díl přesunul do solidního málem i thrilleru a gangsterky. ()

Dukeův zlý hoch (1993) (S03E23)

Brandon je sice ukázkový vzorňák, ale podlehne sázkařské mánii a má problém s bookmakerem Dukem. Ale naštěstí má prima přátelé , kteří pomohou. ()

Mazácké volby (1993) (S03E25)

Steve hodí koš z půlky hřiště a vyhraje deset tisíc dolarů.... to bylo to jediná zábavný. ()

Prolezla oknem na záchodě (1993) (S03E26)

Nejzábavnější díl, když Dylan, Steve a Brandon potkají sexy blonďatou podvodnici. Cameo Buřta Reynoldse. ()

Návrat Beverly Hills provází potíže

Návrat Beverly Hills provází potíže

18.05.2019

Návrat kultovního seriálu Beverly Hills 90210 se ukazuje být stejně tak dramatický za kamerou, jako kdysi v devadesátých letech před ní. Podle serveru Variety opustil šestidílný seriál nově… (více)

Zemřel herec Luke Perry

Zemřel herec Luke Perry

04.03.2019

Beverly Hills 90210 chystá návrat

Beverly Hills 90210 chystá návrat

23.12.2018

Stanice CBS podle všeho plánuje druhý restart kultovního seriálu pro mladé Beverly Hills 90210. Původní herci Jennie Garth, Tori Spelling, Jason Priestley, Brian Austin Green, Gabrielle Carteris a… (více)

Další „parodie“ na 300

Další „parodie“ na 300