Miluji tě k sežrání

• Francie Trouble Every Day (více)

Pan doktor Shane Brown se před nedávnem oženil a právě se svou manželkou June vyrážejí na svatební cestu do Paříže. Nutno podotknout, že paní Brownová vůbec netuší, koho že si to vlastně vzala. Její muž kdysi pracoval na lékařském výzkumu sexuálních úchylek spojených s kanibalizmem a bohužel se na něm experiment, jehož byl svědkem, velmi podepsal. (oficiální text distributora)

jamesjimbo odpad!

Miluji tě k sežrání (2001) - Hrůza, děs, nuda, hnůj, blbost, odpad,... ano všechna tato slova vystihují tento otřesný film, jehož scénář měl délku asi tak dva odstavce... Dlouho jsem přemýšlel, zdali není chyba u mě, ale musím konstatovat, že není, chyba je u autorů. 0,1/10 ()

Hapretor odpad!

Skutku stupidní, nechutné a děsivě nudné. Nejen že už nemám chuť s nikým vlízt do postele, ale ani se na nic dívat. Tohle mi zkazilo diváckou náladu na hodně dlouho. Bída s utrpením! ()

Heroine odpad!

Hmmm, nuda. A taky je to trochu nechutný. Ne tím, že by tam bylo moc krve a brutality, ale tím jak je to pomalé a rozvleklé, vznikne něco malinko nechutného. A přes nudu a nepříjemný pocit v žaludku už dál není nic. ()

mutace

Né zrovna akční a úplně zábavný, ale jinak zas ne tak úplně blbý film. Rozhodně jsem se na to vydržel dívat. ()

Ygnor

Česká distrubuce sáhla nejen tady s tím stupidním názvem, ale zejména výběrem vkusu "našeho domácího" diváka zřejmě do kádě s pěkným lojem. Neodradilo mězdejší nesmyslné sestřelení do končin věčné tmy, ale naopak jsem si vychutnal tohle "upírské" post coitum více než tuny jiných spatlanin s grácií spokojeného gurmána. ()

Carthorias odpad!

LFŠ 43 (Film 8): Někdo má rád holky, jiný zase vdolky. A protagonisté tohoto filmu zase vdolky s kousky holky uvnitř. Proti tomu nemůžeme nic namítat, strava je to na proteiny bohatá, a šetříme životní prostředí. S čím ale mám problém, je způsob s jakým režisérka zachází s napětím. Tedy lépe řečeno nezachází. Je skoro až umění, dosáhnout toho,m že při promítání vašeho filmu o vraždících úchylných kanibalech, kde hlavní roli hraje rajcovní raketa a výraz "eat her pussy" má více než jeden význam, odejde znuděně polovina sálu z kina Pozor, ne znechucením, to by bylo snímku ke cti, nýbrž protože se nudili), ale nemůžu se jim divit. Sledovat některé postavy bylo vyloženě utrpení, kupříkladu černý doktor (Btw, všimli jste si, že černoši ve francouzských filmech jsou buď chlapci z okraje společnosti se srdcem ze zlata, nebo doktoři, právníci a jiná podobná elita?), jehož přítomnost jsem nepobíral, nebo hůř, pan Brown (ironicky je to běloch), jehož štěněcí pohled a ublíženecký výraz je vyloženě na facku. Tempo filmu je pomalejší než chůze Miloše Zemana po mrtvici a zápletka chatrnější než rozvodná elektrická síť v Zambii. Více lidí mi tvrdilo, že Claire Denis je taktilní režisérka, lépe řečeno, cže máte pocit dokonalého ponoření do plátna a vnímate více smysly než jen zrakem a sluchem. Musím přiznat že to je pravda, dosahuje toho zvýrazněním ambientních zvuků (křupání bot na štěrku, šustění peřin, vrzání kožené bundy při chůzi) a přiblížením záběru (celou dobu filmu jsem se nemohl ubránit pocitu že jsme moc blízko, jako kdybychom zasahovali do osobní zóny protagonistů), takže výsledkem je velice zvláštní pocit, skoro až voayeurský. Bohužel, to je tak asi jediné co můžu na filmu pochválit. Film trpí klasickým syndromem artového filmu, kdy výrazně vítězí forma nad obsahem, a jako celek je to prostě slabé. P.S. Vlažnější potlesk tu neměla ani Leni Riefenstahl ()

CharlieSs odpad!

Pardon, ale... Tahle neskutečná zkurvená fraška se nazývá filmem, a ještě to má tag "New French Extremity"? To snad není pravda. Horší """film""" jsem už pěkně dlouho neviděla. ()

Sugeno odpad!

Připadá mi to jako hodně, ale hodně nezdařený pokus možná i vtip o natočení kanibalistického hororu. Film je neuvěřitelně NUDNÝ, bez nějakého napětí, bez příběhu a je to hodně těžké se nato dodívat!!! Za natočení takového filmu by se měli dávat tresty!!! ()

chaturga

Rozhodně si nemyslím, že je to odpad, ale chápu všechny komentáře k tomuto filmu. Je to velmi nechutné a divné dílo. Musím však uznat, že po shlédnutí jsem měl neskutečně ošklivý pocit. O to asi autorovi šlo a také mu to v mém případě vyšlo. U těch "drastických" scén toho moc vidět nebylo, ale i tak to bylo silné kafe. Tentokrát nebudu přirovnávat film k jídlu jak to vždy dělám:( ()

gemi odpad!

Pokud řeknu, že tento film je odporný, potom mu vlastně lichotím, protože přesnější označení by bylo asi "totálně úchylně sadomasochisticky pobliózní". Pokud by se vám náhodou film líbil, pak byste měli co nejdříve vyhledat psychiatra (bez legrace), protože tohle se žádnému neúchylnému živému stvoření prostě líbit nemůže. ()

Petulka88 odpad!

Tak tohle je něco neuvěřitelnýho! První polovinu filmu jsem jen tupě zíral co že se to přede mnou děje, pak se ale objevil doktor Semeno a já se zbytek filmu řezal smíchy. To snad ani není možný, co se dá natočit! Nakonec jsem na to ani přes slzy neviděl. Semeno forever!!! ()

fililipekk odpad!

Co je to za neuvěřitelnou plitkou blbost??? Vždyť je to celé úplně,ale úplně o ničem. Myslel jsem si,že to nedokážu dokoukat do konce, ale můžu na sebe být po právu hrdý, jako každý kdo to dokázal dokoukat.NUDA. NUDA. NUDA. ()

bednyo

Gallo je síce fyzionomicky predurčený pre postavy úchylákov, ale vedome by som do tohto kúsku určite nešiel. Pomalé tempo ma o tretej ráno počas prelúskavania tv kanálov priklincovalo k obrazovke a záverečná prehliadka explicitného násilia mi vzala poslednú nádej na pokojný spánok. Fakt som nemal šajn vo co go kedže som na to narazil kdesi v prvej tretine. Milé televízne prekvapenie, ktoré už ale viackrát vidiet nechcem. * navyse za vybornu hudbu ()