USA,
(2002–2003), 17 h 36 min
(Minutáž: 44 min)
Kamera:
Kenneth ZunderHudba:
Peter HimmelmanHrají:
Amy Brenneman, Richard T. Jones, Jessica Tuck, Marcus Giamatti, Karle Warren, Tyne Daly, Kathryne Dora Brown, Lia Johnson, John Beasley, Rhonda Dotson, Jimmy Palumbo, Stephanie Dunnam (více)Epizody(24)
-
Ztracené dítě (S04E01)
-
Čtvrteční dítě (S04E02)
-
Každá cizí tvář, kterou vidím (S04E03)
-
City u ledu (S04E04)
-
Důvod k poplachu (S04E05)
-
Růže a pravda (S04E06)
-
Kontrola škod (S04E07)
-
Moc hezký den (S04E08)
-
Z chlapce v muže (S04E09)
-
Všichni lžou (S04E10)
-
Ztracení a nalezení (S04E11)
-
Hostinec U svobody (S04E12)
-
V nejlepším zájmu dítěte (S04E13)
-
Divoká karta (S04E14)
-
Maxine má kontrolu (S04E15)
-
Každý jednou dospěje (S04E16)
-
Erikův soud (S04E17)
-
Hledání cesty (S04E18)
-
Jen řekni "jejda" (S04E19)
-
Rekviem (S04E20)
-
Představa dokonalosti (S04E21)
-
Vezměte dceru s sebou do práce (S04E22)
-
Vezměte se, i když... (S04E23)
-
Šok a hrůza (S04E24)
Hrají
Christopher Liam Moore
USA
Nejlepší seriály:
Přátelé (1994) (seriál)
Star Trek: Vesmírná loď Voyager (1995) (seriál)
Však ty víš (1999) (seriál)
Diane Cossa
Nejlepší seriály:
Třetí hlídka (1999) (seriál)
Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti (1999) (seriál)
Spravedlnost v krvi (2010) (seriál)
Amy Bruckner
USA
Nejlepší seriály:
Oliver Beene (2003) (seriál)
Pohotovost (1994) (seriál)
Západní křídlo (1999) (seriál)
Page Leong
Nejlepší seriály:
Četa v akci (1987) (seriál)
Fosterovi (2013) (seriál)
Zelenáč (2018) (seriál)
John Gowans
USA
Nejlepší seriály:
Mírová bojiště (1991) (seriál)
Hříšníci (2011) (seriál)
Yellowstone (2018) (seriál)
Julie Pearl
Nejlepší seriály:
Volejte Saulovi (2015) (seriál)
Tohle jsme my (2016) (seriál)
American Crime Story (2016) (seriál)
Cindy Katz
Nejlepší seriály:
Přátelé (1994) (seriál)
Chappelle's Show (2003) (seriál)
Aféra (2014) (seriál)
J.J. Boone
Nejlepší seriály:
Hříšníci (2011) (seriál)
Policejní odznak (2002) (seriál)
Kingdom (2014) (seriál)
Chris Ufland
Nejlepší seriály:
Odpočívej v pokoji (2001) (seriál)
Bosch (2014) (seriál)
Nevyšetřeno (2018) (seriál)
James Mathis III
USA
Nejlepší seriály:
Undone (2019) (seriál)
Star Wars: Klonové války (2008) (seriál)
Celebrity Deathmatch (1998) (seriál)
Freda Nelson Evans
Nejlepší seriály:
Beze stopy (2002) (seriál)
Angel (1999) (seriál)
Soudkyně Amy (1999) (seriál)
John Maynard
USA
Nejlepší seriály:
Scrubs: Doktůrci (2001) (seriál)
Sběratelé kostí (2005) (seriál)
Oliver Beene (2003) (seriál)
Eric Barry
Nejlepší seriály:
Pohotovost (1994) (seriál)
Beze stopy (2002) (seriál)
Bostonská střední (2000) (seriál)
Scott Allan Campbell
USA
Nejlepší seriály:
Pomsta - s.r.n. (1998) (seriál)
Akta X (1993) (seriál)
Kauzy z Bostonu (2004) (seriál)
Rae Ritke
USA
Nejlepší seriály:
Carnivale (2003) (seriál)
Odložené případy (2003) (seriál)
Myšlenky zločince (2005) (seriál)
Michelle Gardner
Nejlepší seriály:
Dr. House (2004) (seriál)
Odpočívej v pokoji (2001) (seriál)
Transparent (2014) (seriál)
Lisa Blount
USA
Nejlepší seriály:
Měsíční svit (1985) (seriál)
Stopař (1983) (seriál)
Picket Fences (1992) (seriál)
Tony Crane
USA
Nejlepší seriály:
Boj o moc (2018) (seriál)
Frasier (1993) (seriál)
Policie Chicago (2014) (seriál)
Amanda MacDonald
Nejlepší seriály:
Chirurgové (2005) (seriál)
Griffinovi (1999) (seriál)
Můj přítel Monk (2002) (seriál)
Scott Waara
USA
Nejlepší seriály:
Námořní vyšetřovací služba (2003) (seriál)
Beze stopy (2002) (seriál)
Kriminálka Miami (2002) (seriál)