Laura a Massimo se vrací na scénu v ještě lepší formě. Situaci ale milencům komplikují Massimova rodina a záhadný muž, který se uchází o Lauru. (Netflix)

JenYu

Slunce. Pláže. Černé obleky. Bazény. Uhrančivé oči. Melancholické písně. Rychlá auta... Bohužel ani opulentní výprava a herci bez zábran nestačí, když není o čem hrát. Film tak spíš připomíná dvouhodinový bezeslovný videoklip a reklamu na výrobce slunečních brýlí :) P.S. Žánr mi nevadí a jednička byla celkem ucházející, tomuhle dílu však chybělo cokoliv, čím by zaujal. ()

neoBlast odpad!

Až vám bude někdo tvrdit, že Rocky IV je jenom nekonečná montáž, tak se prosím jenom trochu nenápadně usmějte, bez jediného slova zapněte na Hellflixu 365 Days sequel a tiše odejděte z místnosti. Rozhodně se na film nedívejte bez studijních důvodů, protože toto je "filmové" peklo. Prvních 14 minut obsahuje asi 4 věty dialogů, 3 intimní scény a zhruba 56 minut podmanivého soundtracku, který vás má naladit na jízdu vašeho života. Já rozhodně nezapomenu. Mimochodem film obsahuje tolik licencované hudby, že budete přemýšlet, jestli tohle produkoval Netflix nebo Spotify.   10 % ()

hroubek

Čekal jsem, že to bude stejná blbost jako první díl (blbost u které vypnu a nebudu muset nic řešit). Spletl jsem se. Tohle je ještě větší kravina, které český dabing nasazuje pomyslnou korunku - co věta, to perla. Vypil jsem při filmu pět dvanáctek, a ani v mírná opilost tomu nepomohla. Nekoukat, nebrat a dělat cokoliv jiného. ()

Anet21 odpad!

⚪Ak prvý diel aspoň spĺňal parametre filmu, dvojku možno označiť iba ako zostrih hudobných videí či porno, z ktorého vystrihnete sex a zostanú len hrané scénky. Oboje nemá žiadnu úroveň, aj slepý spozná, že už minúta sledovania je premárneným časom a brať vážne to nemôže ani tá najzúfalejšia štyridsiatnička.⚪Prvú hodinu tvoria iba za sebou veľmi zle nastrihané hudobné videá, teda obrazy kadečoho s hudobným popovým soundtrackom, scény na seba často ani nenadväzujú, objasnenie záveru prvého dielu (tunelová scéna) sa nekoná, scenárista si absolútne neláme hlavu s logikou, čiže v jednej scéne má herečka krátke blond vlasy, v druhej už dlhé hnedé a nijako sa to nekomentuje, rovnako to, že hrdinka slúži iba ako matrac a diera pre hlavného hrdinu má byť považované za sexi romantickú fantáziu (???) a to, že o sebe hlavné postavy nevedia absolútne nič, keďže medzi nimi okrem sexu neprebehol jeden zmysluplný dialóg je čerešnička.⚪Aj tie najhlúpejšie romantické filmy a knihy z červenej knižnice pôsobia proti tomuto filmu ako vysoké umenie. Je viditeľné, že komerčný ,,úspech" jednotky chcel niekto veľmi silno ,,vydojiť," a tak sa snažil pridať v dvojke ešte viac bizáru, ktorý v jednotke ASI zaujal. Takže hneď prvá scéna je erotická, a potom pravidelne asi každá druhá, pričom už po prvej začne tento ,,trend" súdneho diváka pekne s*ať a ostatné radšej, pre zachovanie si zdravého rozumu, preskáče.⚪ Záver s mafiánskym vybavovaním si účtov je už vyslovená (nechcená) paródia, spomalený záber utekajúcej a postrelenej hrdinky je v kontexte filmu pre diváka skôr uspokojivý.⚪Ako bizár na jedno líné nedělní odpoledne dobré, miera smiechu a cringeu je asi na rovnakej úrovni. Kto tvrdí, že napr. The Room je najhorší najvtipnejší film, mal by si pozrieť toto a isto zmení názor. Kto k filmu pristupuje s vážnosťou, Pán Boh mu pomáhaj.⚪ ()

Spiker01

První díl mě svým zvráceným způsobem vlastně celkem bavil a přišel mi jako lepší a odvážnější verze Padesáti odstínů, které byly úplně k hovnu. Dvojka sice přesně ví, že diváci chtějí tolik sexuálních scén, kolik to jen jde, ale čeho je moc, toho je příliš. A v druhé půlce se to zvrtne už do úplné parodie a to ještě čekám, že trojka vůbec na TEN konec nenaváže (stejně jako mi bylo připomenuto, že dvojka nenavazuje na jedničku). Snad jen ten Simone Susinna mě tu bavil. Do černé nepůjdu, na druhou stranu čistý průměr a přestřelená míra rajcovnosti. ()

• Natáčalo sa vo Varšave a na viacerých miestach v Taliansku. (MikaelSVK)
  • Pláž, na kterou vezme Nacho (Simone Susinna) Lauru (Anna-Maria Sieklucka), je Cala Luna na východě Sardinie. Když říká, že se tam dá dostat jen po moři, nemá úplně pravdu. Na pláž vede stará turistická stezka. Dá se projít jen v obdobích sucha a cesta trvá asi 6 hodin. (Ficik)