Evan chtěl být lékařem. Stejně jako jeho otec, který zešílel, když jeho manželka onemocněla nevyléčitelnou chorobou. Ve snaze ji zachránit, začal experimentovat s transplantacemi na živých dárcích. (Hans.)

RobLord

Dr. Giggles je pro mne nezapomenutelná hororová ikona. Film byl na VHS v 90. letech k mání v půjčovnách, ale posléze se na něj neprávem zapomnělo. Larry Drake se pro roli schizofrenického lékaře, který svým pacientům ordinuje smrt a trefné hlášky z oboru, hodí jako Robert Englund pro roli Freddy Kruegera. Jelikož se takovéhle horory dnes již netočí - zřejmě to nikdo neumí -, přidávám ke svému původnímu hodnocení ještě jednu hvězdu, kterou si pochechtávající se psychopat rozhodně zaslouží. Minimálně za to, jak už v dětství dokázal léčit své plyšáky: Aaarrrggghhh! ()

Mark1983

Viděl jsem to kdysi ještě jako školák a dost mě to nadchlo,ale od té doby,co zavřeli Videopůjčovnu tak už jsem se k tomu nedostal.Měl bych o tenhle průměrný hororový kousek zájem na DVD,ale zatím ho nemůžu nikde sehnat.Pamatuju si na všechny ty scény,kde ten šílený lékař zabíjel a myslím,že by se mi to líbilo i dnes. ()

Hannibal

Na tenhle film se trochu zapomělo Dr,Giggles(Larry Drake),to zahrál bravůrně tento slasher patří k těm na úrovni. ()