Soukromý detektiv a ženami obletovaný krasavec Cody Abilene má svou loď, kde i bydlí a před kterou na matčinu počest – zabil ji železniční vagon – postavil kulisu s nápisem Malibu Express. Má přítele Douglase Wiltona, který se mu zmíní o problému nezákonného skupování amerických počítačů, které končí v Rusku. Zdá se, že by s tím mohla mít něco společného rodina Lillian Chamberlainové. Zde se začne vše zamotávat a Cody se to pokusí rozlousknout. (oficiální text distributora)

dr.fish

Řekl bych jen toto: film je prokazatelně vrcholem americké kinematografie, která se v té době ubírala evidentně tím správným směrem. Až pak se něco zvrtlo. Tento film je ale tak blbý až je geniální, plný povolných ženských, pěkných aut a vůbec všeho, co si běžný chlap může přát. A navíc ten volnomyšlenkářský přítup, ten mě fakt dostal. Paráda! ()

vitekpe

A zase jeden z tech filmu, kterym musite dat jedno z extremnich hodnoceni (at uz odpad nebo plny pocet). Je to vlastne porno z 81 roku, kde nejsou zadne opravdove pornosceny, ale jen ta omacka kolem. Vesela muzika, velky nadhled a spousta zdravych, polonahych lidi. Do toho jakoze pribeh, jak nejaky soukromy detektiv (nebo spis parodie na soukromeho detektiva) neco vysetruje. Ale to opravdu neni podstatne. Vubec netusim kam tenhle film zaradit...pro zkusene divaky to ma svoje kouzlo, a me to pobavilo perfektne. :-))) P.S.: je tam taky plno peknech aut, vcetne De Lorean DMC. ()

dopitak

Šílená ptákovina, u níchž by nevadila kolegy zmiňovaná hromada erotiky, ani lehce přitroublý detektiv Cody, jako spíš fakt, že se tahle nepovedená parodie bez návazného scénáře tváří zcela vážně a snaží se divákovi vnutit, že je akčním filmem. Nedokoukáno, proto bez hodnocení, které by ale neatakovalo ani druhou hvězdu, ()

Joe321

Koudy, ultimátní svůdník, na kterého se baby lepí po davech a zbraň mu kope, i když nevystřelí. Lehce erotické béčko s poctivým béčkovým dabingem. Hromada úžasných scén, které mě často nahlas rozesmály. Jako například když nasednou do auta, v patách jim je vrtulník a ženská na něj okamžitě vyvalí poprsí. -"Vidim samý kozy. Dej je pryč, nic nevidim!" ()

korbitch22

Vezměte ty nejhorší díly MacGyvera, Magnum, P.I, Hardcastle a McCormick, Huntera a Miami Vice, přidejte úplně luxusní nadsázku, tunu, ale doslova tunu nádherných nahých bab co vytasí kozy i během přestřelky a máte Malibu Express. Film snad ani neměl žádný scénář. Hlavní Playboy jezdí od místa k místu, omrdá asi dvacet holek, občas na někoho vystřelí a nikdy se netrefí, až na konci, kdy mu jedna z jeho pichen pomůže lumpa rozptýlit kozama a on se konečně trefí, luxusní feel 80. let, nadupaný káry, překrásný ženský v dobových plavkách a kostýmech, žádný hnusný chlupatý šlapky, ale prvotřídní vymazlený kočičky a máte skvělý trash v tom nejlepším slova smyslu. Ve filmu se dočkáte šukačky nad mrtvolou, šukačky u které monumentálně duní fidlující country vypalovačka a tak dále. Neuvěřitelně sem se natlemil. Andy Sidaris je neprávem zapomenutý král filmového trashe. Paradoxně film vůbec nevypadá lacině, stylem připomíná již zmíněné seriály a kvalita kamery je mnohem víš, než třeba u vražedného pobřeží. Jako bonus jeden z hlavních lumpů Art Metrano neboli kapitán Mouser z Policejní akademie. Ultimátní céčko plný vtipných hlášek, nádherných aut, nahých sexbomb a naprosté a upřímné sebeironie. Možná nejlepší trash, co jsem kdy viděl. Kvůli Sybil Danning ve sprše bych se nejraději vrátil v čase a pomáhal u filmu aspoň jako přines kafe guy. Parádní píčovina. Už se těším na Velké kozy na Hawaii :D 80%. ()

• Do filmu mali byť obsadení aj tzv. Barbarian Brothers, čiže Peter Paul a David Paul. Zabudli však, kedy je deň natáčania, a preto sa na pľaci neobjavili. Sidaris ich preobsadil už hneď na druhý deň. (Real Tom Hardy)