Star Wars: Vize - Série 2 (2023) (série)

Sith (S02E01)

(epizoda)
USA / Japonsko / Španělsko / Velká Británie / Indie / Irsko / Jihoafrická republika / Jižní Korea / Francie, 2023, 16 min

Poklidný život bývalé sithské učednice je v ohrožení. (Disney+)

tomik99

Jako jednohubka super. Vlastně co více chtít po čtrnáctiminutové epizodě? Já se bavil, i když se nejednalo o žádnou velkou revoluci. Poměrně standardní příběh. ()

muti

Vizuál na jedničku, umelecky založená sithka parádna. Niektoré veci by si mohli tvorcovia samozrejme odpustiť aby neboli takí lacní - napríklad vzdialený pád z útesu, ktorý bude samozrejme nasledovaný scénou nábehu na kameru v plnej rýchlosti. Keulasiku ()

Juraxin

príbeh s úžasnou animáciou,vizuálom a dravou akciou. Sledujeme tu force senzitiv postavu ktorá vládne sile na základe farieb a neskôr je nútená čeliť svojej minulosti. Mojim veľkým pozitívom je tu užasni vizuál hlavného záporka, ktorý tu vyzerá fakt hrozivo. Doslova z jeho vizuálu žiari jasná temnota. Taký užasni vizuál som dlho už nevidel. Príbeh je tu dosť jednoduchý a priamočiary ale za tých 15 minút príbeh je  skvelé spracovaný a je s to úžasná 15 minútovka 9/10. ()